1 Вересня, 2023
Час читання: 4 хв.

SoftServe та Superhumans розпочали американсько-українську місію протезування військових та цивільних

Компанія SoftServe та центр реабілітації Superhumans розпочали навчальну місію з протезування українців, які постраждали від війни – військових та цивільних. В межах проєкту, медики Медичного центру ортезування та протезування (Меріленд, США) навчатимуть українських спеціалістів роботі з випадками складних ампутацій та комплексного протезування. 

Проєкт стартував 21 серпня, американські медики провели перші 10 днів місії у Львові в центрі Superhumans, де поділилися своєю експертизою з українськими медиками та працювали над протезуванням пацієнтів. 

“Для себе ми визначились, що хочемо працювати саме з Медичним центром протезування та ортезування, оскільки вони мають найкращий досвід роботи з військовими. Але до цього партнерства ми йшли довго – приблизно рік. І стало воно можливим завдяки підтримці компанії SoftServe, яка почула нашу потребу у тренуванні протезистів та підвищенні їхніх навичок.

Так, ми стартували цей проєкт, де можемо одночасно навчати наших протезистів і протезувати пацієнтів. Мета першого етапу місії була попрацювати з 10 пацієнтами, але в результаті ми змогли допомогти 23. Це дуже тішить. Планували, що другий етап місії буде проведений у США, але вирішили, що він буде присвячений верхнім кінцівкам і його проведемо також в Україні” – коментує Ольга Руднєва, СЕО Superhumans Center.

Загальна вартість місії, яку фінансує SoftServe, — 1 000 000 $ (мільйон доларів США). 

“Нам від самого знайомства з центром Superhumans, дуже відгукнулись їхні цінності і імпонував їхній підхід, тому рішення про виділення 1 млн доларів було прийнято фактично миттєво. Після декількох зустрічей, ми вирішили, що хотіли б докластися саме до цього проєкту. І вже можемо побачити наприкінці першого етапу, що це було правильним рішенням.

За такий короткий проміжок часу команда змогла подвоїти кількість пацієнтів, які вийдуть з центру з абсолютно новою якістю життя, це просто є фантастично. Надалі будуть розроблені протоколи, завдяки яким покращуватиметься експертиза серед українських лікарів і все більше пацієнтів зможуть отримати допомогу” – коментує Анастасія Фролова, регіональна менеджерка SoftServe в Україні.

Серед українських медиків, які беруть участь в навчально-практичній роботі з американськими колегами – спеціалісти зі всієї України. Наступний етап місії відбудеться в жовтні також у Львові. В його межах працюватимуть вже з протезуванням верхніх кінцівок. 

“Це початок надзвичайної пригоди, коли ми будемо працювати і допомагати з найскладнішими випадками та зможемо надати пацієнтам кращий рівень життя. Ми раді співпраці з українськими медиками, вони навчилися чогось в нас, але і ми також багато чого навчились від них. Наша мета – працювати тут з командою Superhumans і командами по всій Україні, щоб покращити їхні знання і щоб вони могли уникнути помилок, яких ми припускалися раніше. Те, як ми протезували військових 17 років тому і як це виглядає зараз – велика різниця. Сподіваємось, що ця співпраця буде тривалою і хочу подякувати Ользі та Андрію з центру Superhumans та компанії SoftServe за те, що надали нам таку можливість продовжувати навчати і вчитися” – коментує Ян Фотергілл, протезист, операційний директор, Медичний центр ортезування та протезування, США.

Загалом, місія триватиме до кінця року, в межах якої відбудуться ще кілька етапів спільних американсько-українських навчань. В межах місії лікування отримають більше 30 пацієнтів. 

Superhumans — сучасна клініка протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії для військових та цивільних, що постраждали від війни в Україні. Усі послуги в клініці для пацієнтів є безкоштовними. Центр фінансується донорами та партнерами. Перший Superhumans Center відкрили 5 місяців тому у Винниках, неподалік Львова. В найближчі роки Superhumans відкриє ще 5 центрів у різних містах України: Харків, Миколаїв, Вінниця, Рівне, Дніпро. Проект ініційовано українським бізнесменом Андрієм Ставніцером. 

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 10 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США).  Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній. 

Медичний центр ортезування та протезування (Medical Center Orthotics and Prosthetics (MCOP) американський медичний центр, розташований у штаті Меріленд, який спеціалізується на протезуванні пацієнтів з ампутаціями різної складності. Центр є відомим саме через роботу з американськими військовими, адже співпрацює з Міністерством оборони США. Медики центру запротезували понад 1000 ветеранів війни в Іраку та Афганістані та щороку всередньому протезують понад 350 пацієнтів.

Поділитися статтею:
SoftServe та Superhumans розпочали американсько-українську місію протезування військових та цивільних

Компанія SoftServe та центр реабілітації Superhumans розпочали навчальну місію з протезування українців, які постраждали від війни – військових та цивільних. В межах проєкту, медики Медичного центру ортезування та протезування (Меріленд, США) навчатимуть українських спеціалістів роботі з випадками складних ампутацій та комплексного протезування.  Проєкт стартував 21 серпня, американські медики провели перші 10 днів місії у Львові […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/superhumans_05.jpeg
Скопійовано!