7 Серпня, 2019
Час читання: 3 хв.

SoftServe Вдруге Оприлюднив Звіт зі Сталого Розвитку

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, оприлюднив свій другий звіт зі сталого розвитку «Зміцнюючи спільноти». Документ укладений відповідно до вимог міжнародного стандарту нефінансової звітності GRI, охоплює 2017-2018 роки діяльності компанії та висвітлює основні напрямки роботи та досягнутий прогрес у соціальній сфері.

«Відповідальність лежить в основі бізнесу SoftServe. Вже багато років ми мобілізуємо наші інтелектуальні, фінансові та людські ресурси всередині компанії і використовуємо наш бізнес-досвід у соціальній сфері. – наголошує Тарас Вервега, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, засновник та голова корпоративного Благодійного Фонду “Відкриті очі”. – Стрімкий ріст SoftServe посилив і нашу глобальну відповідальність: ми маємо більше можливостей вирішувати питання, дотичні до розвитку ІТ-сфери, високих стандартів праці, освіти, соціальних проблем, та формувати фундамент для подальшого розвитку компанії та суспільства. І ця можливість надихає нас у щоденній роботі».

Ключовими напрямками КСВ SoftServe у 2017-2018 роках залишались розвиток талантів, зміцнення спільнот та покращення ІТ-освіти. Як один з провідних роботодавців в Україні, SoftServe приділяв значну увагу питанням задоволеності працівників роботою в компанії та забезпеченню рівних можливостей для усіх працівників. Зокрема, у 2017-2018 роках кількість жінок у компанії зросла з 28% до 32%, на 10% збільшилась кількість жінок на управлінських позиціях в компанії. За рахунок ефективного та системного корпоративного навчання, яке покриває усі офіси компанії в Україні та за кордоном, впродовж 2 років близько 7 тис. працівників взяли участь у понад 900 тренінгах, організованих SoftServe.

Значних успіхів вдалося досягнути у напрямку покращення ІТ-освіти, як в рамках власних ініціатив SoftServe, так і в кооперації з галузевими організаціями та ІТ-кластерами. Зокрема, один з найбільших в Україні майданчиків для підготовки випускників ВНЗ до старту роботи в ІТ – SoftServe IT Academy – продовжує набирати оберти: кількість щорічних випускників Академії у 2018 році наблизилась до 1000; вдвічі зросла кількість студентів, найнятих в компанію по завершенню навчання. Разом з тим, у цей період SoftServe посприяв появі одразу 6-ти інноваційних бакалаврських ІТ-програм в університетах та 3-х надсучасних студентських лабораторій з Інтернету речей та робототехніки.

Водночас, SoftServe має потужну культуру корпоративного волонтерства та благодійності. У 2017-2018 роках корпоративний Благодійний Фонд «Відкриті очі» реалізував низку важливих соціальних проєктів в Україні та за кордоном загальним коштом понад 232 тис. доларів. Детальну інформацію про ці проєкти також висвітлено у звіті.

Ознайомитися зі Звітом зі сталого розвитку SoftServe можна за посиланням

 

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.
SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща). 
Поділитися статтею:
SoftServe Вдруге Оприлюднив Звіт зі Сталого Розвитку

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, оприлюднив свій другий звіт зі сталого розвитку «Зміцнюючи спільноти». Документ укладений відповідно до вимог міжнародного стандарту нефінансової звітності GRI, охоплює 2017-2018 роки діяльності компанії та висвітлює основні напрямки роботи та досягнутий прогрес у соціальній сфері. «Відповідальність лежить в основі бізнесу SoftServe. Вже багато років ми мобілізуємо наші […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0b2d0b4d180d183d0b3d0b5-d0bed0bfd180d0b8d0bbd18ed0b4d0bdd0b8d0b2-d0b7d0b2d196d182-d0b7d196-d181d182d0b0d0bbd0bed0b3d0be-d180_62f86fc83127c.jpeg
Скопійовано!