17 Квітня, 2019
Час читання: 2 хв.

SoftServe Відкриває у Львові R&D Інкубатор

SoftServe анонсує запуск у Львові R&D інкубатору. Це інтенсивна технічна програма, покликана об’єднати студентів та розробників для роботи над спільними інноваційними проєктами.

Інкубаційна програма триватиме 3 місяці. Упродовж цього часу студенти не лише працюватимуть над реальними проєктами пліч-о-пліч з R&D-менторами SoftServe, але й зможуть щотижня відвідувати спеціально розроблені навчальні модулі технологічного та soft skill напрямку. Упродовж роботи в інкубаторі SoftServe виплачуватиме студентам стипендію у розмірі 200$міс. За підсумками програми кращі студенти отримають премії, а також запрошення на роботу у SoftServe.

Програма R&D Incubator створена, щоб надати студентам можливість долучитися до розробки сучасних технологічних рішень, що виходять за межі стандартів, – розповідає директор Talent Acceleration Center у SoftServe Андрій Переймибіда. – Ми очікуємо найактивніших людей, які готові плідно попрацювати на короткотривалому проєкті і реалізувати те, що визначить розвиток індустрії на декілька наступних років”.

Робота над проєктами буде вестись під управлінням спеціалістів R&D відділів компанії. Процес розробки доповниться серією консультацій/воркшопів від провідних спеціалістів з усіх напрямків – від бізнес аналізу та фінансового планування власних продуктів до глобального маркетингу та просування. R&D Incubator передбачає часткову зайнятість, тож участь у програмі можна поєднувати з навчанням.

Наразі відкрито набір двох груп студентів, кожна з яких розрахована на 3-4 учасники. Вони працюватимуть над проєктами із застосуванням штучного інтелекту  та віртуальної реальності:

  • Проект «Розпізнавання емоцій під час робочих нарад» базуватиметься на технології штучного інтелекту і полягатиме у розробці інтелектуальної системи, яка допомагає визначати емоції учасників під час зустрічі.
  • Проект «VR Авто» із застосунком MR-окулярів Magic Leap покликаний перевести навігацію для авто з смартфону у поле зору водія. Така система не лише допомагатиме водієві у навігації, але й має виявляти та попереджати його про можливі небезпечні ситуації на дорозі.
Заявки на вступ до інкубатора приймаються до 25 квітня за цим посиланням. Взяти участь можуть студенти 1-5 курсів технічних спеціальностей.
Поділитися статтею:
SoftServe Відкриває у Львові R&D Інкубатор

SoftServe анонсує запуск у Львові R&D інкубатору. Це інтенсивна технічна програма, покликана об’єднати студентів та розробників для роботи над спільними інноваційними проєктами. Інкубаційна програма триватиме 3 місяці. Упродовж цього часу студенти не лише працюватимуть над реальними проєктами пліч-о-пліч з R&D-менторами SoftServe, але й зможуть щотижня відвідувати спеціально розроблені навчальні модулі технологічного та soft skill напрямку. Упродовж роботи в інкубаторі SoftServe […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d0b2d0b0d194-d183-d0bbd18cd0b2d0bed0b2d196-rd-d196d0bdd0bad183d0b1d0b0d182d0bed180_62f870ea04412.jpeg
Скопійовано!