SoftServe Відкриває у Львові R&D Інкубатор

17 Apr, 2019

SoftServe анонсує запуск у Львові R&D інкубатору. Це інтенсивна технічна програма, покликана об’єднати студентів та розробників для роботи над спільними інноваційними проектами.

Інкубаційна програма триватиме 3 місяці. Упродовж цього часу студенти не лише працюватимуть над реальними проектами пліч-о-пліч з R&D-менторами SoftServe, але й зможуть щотижня відвідувати спеціально розроблені навчальні модулі технологічного та soft skill напрямку. Упродовж роботи в інкубаторі SoftServe виплачуватиме студентам стипендію у розмірі 200$\міс. За підсумками програми кращі студенти отримають премії, а також запрошення на роботу у SoftServe.

Програма R&D Incubator створена, щоб надати студентам можливість долучитися до розробки сучасних технологічних рішень, що виходять за межі стандартів, – розповідає директор Talent Acceleration Center у SoftServe Андрій Переймибіда. – Ми очікуємо найактивніших людей, які готові плідно попрацювати на короткотривалому проекті і реалізувати те, що визначить розвиток індустрії на декілька наступних років”.

Робота над проектами буде вестись під управлінням спеціалістів R&D відділів компанії. Процес розробки доповниться серією консультацій/воркшопів від провідних спеціалістів з усіх напрямків – від бізнес аналізу та фінансового планування власних продуктів до глобального маркетингу та просування. R&D Incubator передбачає часткову зайнятість, тож участь у програмі можна поєднувати з навчанням.

Наразі відкрито набір двох груп студентів, кожна з яких розрахована на 3-4 учасники. Вони працюватимуть над проектами із застосуванням штучного інтелекту  та віртуальної реальності:

  • Проект «Розпізнавання емоцій під час робочих нарад» базуватиметься на технології штучного інтелекту і полягатиме у розробці інтелектуальної системи, яка допомагає визначати емоції учасників під час зустрічі.
  • Проект «VR Авто» із застосунком MR-окулярів Magic Leap покликаний перевести навігацію для авто з смартфону у поле зору водія. Така система не лише допомагатиме водієві у навігації, але й має виявляти та попереджати його про можливі небезпечні ситуації на дорозі.
Заявки на вступ до інкубатора приймаються до 25 квітня за цим посиланням. Взяти участь можуть студенти 1-5 курсів технічних спеціальностей.