8 Грудня, 2021
Час читання: 2 хв.

SoftServe Зреалізував 16 Волонтерських Проектів у 2021

Серед них — рішення для боротьби з COVID-19, реформи харчування та музею Голодомору.

З нагоди Дня волонтера, один із ключових роботодавців України SoftServe підсумовує проєкти, які безкоштовно реалізували працівники компанії на запит громадських, державних та інших організацій. Корпоративне волонтерство та благодійність є одним із напрямків КСВ-стратегії бізнесу. Компанія вже понад 7 років активно розвиває цей напрям, заохочуючи працівників до добрих справ.

У березні 2021 SoftServe запустив благодійну краудсорсингову платформу OpenTech. Це проєкт, ініційований та створений самими працівниками, які готові пожертвувати свій час та навички на благо суспільства. Будь-яка громадська, культурна чи державна організація може звернутися з запитом та безкоштовно отримати технологічне рішення, яке допоможе у вирішенні гострих соціальних проблем. Партнерами та ініціаторами проєктів на платформі були Міністерство охорони здоров’я України, UNICEF Україна, Rakuten Viber, Український культурний фонд, Ukraїner, Пласт, Україна без сміття та інші.

Станом на кінець року в межах OpenTech успішно реалізували 16 цифрових продуктів. Наприклад, краудфандингову платформу на підтримку побудови Музею Голодомору «Зерна правди», інформаційний сайт StopCovid-19, веб-ресурс «Навчай українською», у процесі створення— мобільний застосунок для подорожей Україною. Упродовж року волонтери компанії працювали над технологічними рішеннями, що сприяли реформам в країні, боротьбі з пандемією COVID-19, підтримці культурної та історичної спадщини, та допомагали вирішувати інші актуальні для суспільства виклики.

for-fb12-07

«Ми в компанії розуміємо, наскільки важливо підтримувати соціальні ініціативи та допомагати якісно розвивати спільноти, в яких ми живемо та працюємо. Це стосується як локальних проєктів, так і перетворень в країні. У SoftServe працює багато активних людей, які прагнуть змінювати щось на краще, і компанія створює для них всі умови, аби вони могли реалізувати свої ідеї на благо суспільства. Нас тішить, що ми можемо допомогти творити важливі речі з допомогою технологій», – розповів старший віце-президент з технологій та співавтор проєкту OpenTech Дмитро Іванов.

Проектами OpenTech займаються працівники компанії та студенти IT Академії. До платформи долучилося уже понад 220 волонтерів, серед яких — розробники, архітектори, бізнес-аналітики, дизайнери, проєктні менеджери.

Найближчим часом очікується реліз оновленої платформи Індексу благополуччя молоді (UNFPA), платформи на підтримку реформи шкільного харчування (Міністерство освіти та науки, UNICEF Україна) та рішення для автоматизації роботи волонтерів, які допомагають малозабезпеченим людям з харчами (ГО “Тарілка”). На наступний рік заплановано щонайменше 13 проєктів.

 
OpenTech у 2021 визнали на міжнародному рівні —  він отримав британську нагороду Corporate Engagement Awards у категорії «Найкраща pro-bono робота для благодійних, соціальних чи етичних потреб». Окрім того, проєкт став фіналістом Partnership for Sustainability Award 2021 у номінації «Суспільство».
Поділитися статтею:
SoftServe Зреалізував 16 Волонтерських Проектів у 2021

Серед них — рішення для боротьби з COVID-19, реформи харчування та музею Голодомору. З нагоди Дня волонтера, один із ключових роботодавців України SoftServe підсумовує проєкти, які безкоштовно реалізували працівники компанії на запит громадських, державних та інших організацій. Корпоративне волонтерство та благодійність є одним із напрямків КСВ-стратегії бізнесу. Компанія вже понад 7 років активно розвиває цей […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0b7d180d0b5d0b0d0bbd196d0b7d183d0b2d0b0d0b2-16-d0b2d0bed0bbd0bed0bdd182d0b5d180d181d18cd0bad0b8d185-d0bfd180d0bed0b5d0bad182_62f866e9837f9.png
Скопійовано!