13 Липня, 2020
Час читання: 2 хв.

Spin ─ Платформа для Соціально Свідомого Краудфандингу

Лідер з розробки програмного забезпечення ELEKS та ІТ-компанія Freewill запустили краудфандингову платформу для соціальних ініціатив. Платформа Spin створена для підтримки молодих талантів та екоорганізацій у всьому світі.

Завдяки краудфандингу, який виник у Японії, лише за минулий рік вдалося зібрати понад  $17 млрд у Північній Америці. У травні 2020 року японська ІТ-компанія Freewill запустила цифровий проєкт Spin глобальну краудфандингову платформу, яку розробила команда програмістів з ELEKS. Платформа використовує технологію блокчейн, що забезпечує прозорість благодійних пожертв та дозволяє відстежувати транзакції з будь-якої точки світу. Саме завдяки фінансовій прозорості краудфандинг на основі блокчейну останніми роками користується великою популярністю.

ELEKS закликає підтримати український проєкт на платформі:
проєкт, ціллю якого є допомога дітям з особливими потребами в Україні;

Та інші глобальні проєкти:
– the One Love Project, який має на меті надавати підтримку країнам у боротьбі з COVID-19;
– ініціатива збереження слонів, які знаходяться під загрозою зникнення у Таїланді.

Крім цього, Freewill реалізує власне бачення сталого розвитку суспільства шляхом підвищення рівня обізнаності людей, заходів щодо збереження довкілля та підтримки освіти.

У Японії давно розвинена традиція підтримки соціальних інновацій. Творці Spin хочуть створити міжнародну спільноту «соціальних батьків» та менторів благодійників, чиї інвестиції допоможуть розвиватися талановитій молоді та екоорганізаціям по всьому світу. Будь-яка організація чи особа, яка потребує фінансової допомоги, може отримати підтримку через платформу. Наприклад, школа у країні, що розвивається, або організація, яка працює над збереженням коралових рифів океану. Ментори допомагають проєкту шукати фінансування, а благодійники роблять соціальний вклад, маючи змогу отримувати звіти щодо його роботи та спілкуватися з його ініціатором.

Мирослав Басараб, керівник проєкту Spin в ELEKS, зазначив: «Світ розвивається стрімкими темпами, проте не завжди можемо спостерігати позитивні тенденції. Через пандемію COVID-19, масштабну екологічну кризу і природні катастрофи багато людей намагаються знайти відповідь на питання, як зробити світ кращим. Рішення полягає у тому, щоб виявляти нагальні проблеми та давати людям інструменти для миттєвого реагування.  Freewil та ELEKS мають на меті допомогти  суспільству вирішувати актуальні проблеми у глобальному масштабі завдяки креативному підходу, поєднавши, на перший погляд, несумісне — східний традиціоналізм та принципи підприємництва країн Заходу, благодійність та технології. Spin дасть можливість отримати допомогу тим, хто цього потребує без ризику неналежного використання благодійних пожертв».

 
Поділитися статтею:
Spin ─ Платформа для Соціально Свідомого Краудфандингу

Лідер з розробки програмного забезпечення ELEKS та ІТ-компанія Freewill запустили краудфандингову платформу для соціальних ініціатив. Платформа Spin створена для підтримки молодих талантів та екоорганізацій у всьому світі. Завдяки краудфандингу, який виник у Японії, лише за минулий рік вдалося зібрати понад  $17 млрд у Північній Америці. У травні 2020 року японська ІТ-компанія Freewill запустила цифровий проєкт […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/spin-e29480-d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-d0b4d0bbd18f-d181d0bed186d196d0b0d0bbd18cd0bdd0be-d181d0b2d196d0b4d0bed0bcd0bed0b3d0be_62f86cdac63a4.png
Скопійовано!