10 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

Stackoon приєдналися до Львівського ІТ Кластера

Stackoon – це веб-платформа на основі штучного інтелекту яка дозволяє ІТ і HR командам позбутися клопотів з управління доступами працівників до повного набору програм які використовує компанія.

Stackoon заснований в 2022 році Олексою Шведом та Ярославом Розумом. Хлопці знайомі майже 5 років, раніше працювали у кількох стартапах, серед яких і B2B стартап Ad-Lib, котрий був проданий за $100 млн у 2021 році.

Під час росту команди в Ad-Lib хлопці відчули на собі клопіт управління доступами до різних інструментів, які компанія додає у стек при зростанні. У зв’язку з складністю керування набором програм середня технологічна компанія витрачає десятки годин на рік на ручне управління доступом, втрачає до 30% ІТ-бюджету на непотрібні акаунти, а також ризикує конфіденційністю даних через несвоєчасне вилучення доступу.

Для вирішення цієї проблеми Stackoon розробив унікальне рішення для автоматизації, яке дозволяє компаніям безпечно контролювати 100% веб програм з однієї платформи. Платформа дозволяє бізнесам автоматизувати належне надання і вилучення доступу, виявлення неактивних акаунтів та оптимізацію витрат на програмне забезпечення для понад 300 000 додатків – від Figma і HubSpot до AWS і GitLab.

Ви можете спробувати тріальну версію тут: https://stackoon.io/

А також, учасники Львівського ІТ Кластера мають можливість скористатися спеціальною пропозицією на Stackoon Premium план.

“Я виріс у Львові – місті з сильною технологічною спільнотою та яскравою культурою. Також у нас є члени команди, які зараз проживають у регіоні. Тому ми особливо щасливі стати частиною сім’ї Львівського ІТ Кластера. Ми захоплюємось проектами Львівського ІТ Кластера, які сприяють росту української технологічної спільноти, технологічного розвитку Львова та регіону, а також підтримці Збройних Сил України у цей непростий час. Для нас честь бути частиною цієї ініціативи.”Олекса Швед, співзасновник та СЕО продукту STACKOON.IO

“Вітаємо Stackoon у Львівському ІТ Кластері. Ми продовжуємо збільшувати ІТ-спільноту, об’єднувати компанії для запуску вражаючих проєктів та генерування ідей заради розвитку технологічної галузі та України. Як показує досвід, спільно ми можемо значно більше. Сподіваємося на продуктивну співпрацю.” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Stackoon приєдналися до Львівського ІТ Кластера

Stackoon – це веб-платформа на основі штучного інтелекту яка дозволяє ІТ і HR командам позбутися клопотів з управління доступами працівників до повного набору програм які використовує компанія. Stackoon заснований в 2022 році Олексою Шведом та Ярославом Розумом. Хлопці знайомі майже 5 років, раніше працювали у кількох стартапах, серед яких і B2B стартап Ad-Lib, котрий був […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/stackoon-1100x400-it-cluster.jpg
Скопійовано!