9 Серпня, 2021
Час читання: 1 хв.

StartupSoft Приєднується до Lviv IT Cluster

StartupSoft поєднує українських інженерів з провідними стартапами з Кремнієвої долини та ЄС. Розробники компанії працюють безпосередньо зі стартапами як невід’ємна частина їхньої команди і роблять свій внесок у продукти з потенційним впливом на мільйони людей. Клієнтів StartupSoft підтримують найвідоміші VC, голлівудські зірки та члени Forbes.

for-fb2021-08-06-2

Крім того, StartupSoft має свій подкаст Startup Exit, де Андрій Василик, співзасновник StartupSoft, спілкується із засновниками, які створили та продали технологічні компанії, щоб дізнатися про те, як все відбувалося зсередини. Серед гостей засновники Shazam, SendGrid та інші.

“Ми раді приєднатися до Львівського IT Кластера. Таке об’єднання має велику місію – розвивати українську технологічну індустрію”, Алекс Василик, CEO та співзасновник.

for-fb2021-08-06-1

“Львівський ІТ Кластер поповнюється новими компаніями, що є дуже важливим елементом будування спільноти для мене. Адже лише разом ми зможемо втілювати нові проєкти та розвивати нові ідеї не лише для Львова, але й для цілої України. Вітаю StartupSoft з приєднанням до ІТ Кластера і сподіваюсь на наші плідну співпрацю”, Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.

Для отримання більш детальної інформації відвідайте https://www.startupsoft.com/.
Поділитися статтею:
StartupSoft Приєднується до Lviv IT Cluster

StartupSoft поєднує українських інженерів з провідними стартапами з Кремнієвої долини та ЄС. Розробники компанії працюють безпосередньо зі стартапами як невід’ємна частина їхньої команди і роблять свій внесок у продукти з потенційним впливом на мільйони людей. Клієнтів StartupSoft підтримують найвідоміші VC, голлівудські зірки та члени Forbes. Крім того, StartupSoft має свій подкаст Startup Exit, де Андрій […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/startupsoft-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd183d194d182d18cd181d18f-d0b4d0be-lviv-it-cluster_62f86918e849f.png
Скопійовано!