8 Квітня, 2020
Час читання: 3 хв.

Стартує Другий Етап Проекту United for Health: Відтепер Долучитись Може Кожен

Львівський ІТ Кластер спільно з Фондом Відкриті Очі розпочинають другий етап проєкту United for health, який має на меті допомогти у боротьбі з поширенням коронавірусу. На цьому етапі кожен зможе підтримати проєкт та долучитися до організації масового тестування у Львові та Львівській області.

Нагадаємо, що з початком введення карантинних заходів Львівський ІТ Кластер об’єднав місцеву ІТ-спільноту для допомоги місту та області у боротьбі з поширенням COVID-19. 23 березня ми запустили проєкт United for health, в рамках якого була закуплена перша партія експрес-тестів на виявлення коронавірусу (20 000 штук), та вже замовлена наступна (ще 20 000 штук). На ці потреби зібрали кошти всередині спільноти на суму майже 5 млн грн. Тести передали міській та обласній владі, розпочавши масове тестування населення у Львові та області. Частину з них вже використали за призначенням.

22photo-logo
Станом на сьогодні, Україна все ще перебуває на останньому місці за кількістю проведених тестів на COVID-19. Досвід інших країн показує, що крім дотримання правил гігієни, соціального дистанціювання та введення карантину, саме масове тестування та відслідковування контактів інфікованих з їх подальшою ізоляцією є найбільш дієвим заходом для зменшення масштабів пандемії та порятунку життя людей. ІТ-спільнота – за виважені та розумні кроки у цій боротьбі, тому саме масове тестування вважаємо необхідним кроком для міста та країни на цей момент.

Від сьогодні до проєкту зможе долучитися кожен. Масове тестування повинно стати справді масовим, тому для цього потрібна допомога усіх вас. Давайте спільно з вами, закупимо більше тестів для потреб нашого міста та області.

Як ви можете долучитися?

  • Якщо ви підтримаєте наш проєкт на  суму 700 грн –  отримаєте можливість пройти 1 експрес-тест, решта ж коштів з означеної суми скеруємо на закупівлю тестів для інших;
  • Підтримка на суму 1500 грн – дає можливість пройти 3 експрес-тести для вас чи вашої сім’ї, решта коштів від суми буде спрямована на закупівлю тестів для інших;
  • Підтримка у розмірі  2000 грн – ви маєте можливість пройти 5 експрес-тестів, а решта коштів  – на тести для мешканців міста та області.

Зробити донейт ви можете за цим посиланням.

! Зверніть увагу на те, що експрес-тести на COVID-19 проводять лише за наявності симптомів (висока температура та кашель), або ж приналежність до груп ризику (медики; ті, хто контактував з хворими; ті, хто повернувся з-за кордону). Тестування проводитимуть лише мобільні бригади медиків, тести не видаються на руки особі-благодійнику, оскільки їх мають проводити спеціалісти, так само як вносити всі результати в базу даних. Тому слід використовувати можливість пройти експрес-тест виважено і дійсно тоді, коли вам або членам вашої сім’ї це справді необхідно. У випадку якщо вам не потрібен тест, але ви хочете долучитися до ініціативи, є можливість пожертвувати кошти, які підуть на закупівлю тестів для міста та області.

Поділитися статтею:
Стартує Другий Етап Проекту United for Health: Відтепер Долучитись Може Кожен

Львівський ІТ Кластер спільно з Фондом Відкриті Очі розпочинають другий етап проєкту United for health, який має на меті допомогти у боротьбі з поширенням коронавірусу. На цьому етапі кожен зможе підтримати проєкт та долучитися до організації масового тестування у Львові та Львівській області. Нагадаємо, що з початком введення карантинних заходів Львівський ІТ Кластер об’єднав місцеву […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d181d182d0b0d180d182d183d194-d0b4d180d183d0b3d0b8d0b9-d0b5d182d0b0d0bf-d0bfd180d0bed0b5d0bad182d183-united-for-health-d0b2d196d0b4d182d0b5_62f86db33ecd9-scaled.jpeg
Скопійовано!