10 Квітня, 2023
Час читання: 2 хв.

Степан Веселовський увійшов до складу Наглядової ради благодійного фонду “Незламні”

10 квітня відбулося засідання Наглядової ради благодійного фонду “Незламні”. Одним із учасників ради став виконавчий директор Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський. 

Наглядова рада контролює діяльність благодійного фонду при Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ та затверджує його програми, штатний розпис, статут, тощо. Головою Ради став ректор Українського католицького університету Богдан Прах. Загалом до складу Наглядової ради увійшли:

  • Андрій Садовий, міський голова Львова;
  • о. Богдан Прах, ректор Українського католицького університету;
  • Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера;
  • о. Андрій Зелінський, військовий капелан, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Також благодійний фонд при Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ опікується важливим проєктом центру – реабілітаційним корпусом, що працює на базі Першого територіального медичного об’єднання. Його переобладнали на місці старої поліклініки на вулиці Мазепи, 25.

“Для мене честь – увійти до Наглядової ради благодійного фонду “Незламні”. Це важливий проєкт, який уже змінює життя військових та цивільних, які постраждали через війну. І це лише початок. Переконаний, що ми лише на початку неймовірних змін. Я докладатиму максимум, аби мої особисті знання та досвід і експертиза Львівського ІТ Кластера, як найбільшої тех-асоціації України, зробили роботу благодійного фонду максимально плідною та корисною для тих, хто потребує кваліфікованої медичної допомоги”, – відзначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

“За останній місяць зробили більше, аніж ми робили самі за рік. Ви всі маєте унікальний досвід роботи з подібними фундаціями, а ми, на жаль, такого досвіду ніколи не мали. Ми маємо один важливий проєкт, яким займається безпосередньо фонд – реабілітаційний корпус на Мазепи. Це щось нереальне, нічого подібного у Львові, а може й цілій країні, немає. Цей проєкт реалізовується настільки швидко, що в звичні часи ми б робили це років два”, – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

Довідка

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. За рік тут уже безкоштовно протезували 100 українців. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном чи в кількох різних закладах – він отримує її в одному центрі. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Автор фото: Роман Балук.

Поділитися статтею:
Степан Веселовський увійшов до складу Наглядової ради благодійного фонду “Незламні”

10 квітня відбулося засідання Наглядової ради благодійного фонду “Незламні”. Одним із учасників ради став виконавчий директор Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.  Наглядова рада контролює діяльність благодійного фонду при Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ та затверджує його програми, штатний розпис, статут, тощо. Головою Ради став ректор Українського католицького університету Богдан Прах. Загалом до складу Наглядової ради увійшли: […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/rb6_5868_2.png
Скопійовано!