1 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Stepico анонсувала придбання гейм-арт студії Inkration

Об’єднання двох лідерів з розробки мобільних ігор дозволить зміцнити позиції на ринку і сфокусуватись на ААА-проєктах, котрі вимагають більших потужностей. Нова компанія, яка об’єдналась під брендом Stepico, зібрала 200+ спеціалістів різного профілю.

Stepico і Inkration, розробники популярних проєктів в мобільній індустрії, повідомили про об’єднання. Основна ціль  консолідувати ресурси обох компаній, для створення ще більш масштабних проєктів. Прерогатива Inkration – Game Art & Design. В той час як Stepico фокусується на технологічній стороні розробки, включаючи інтеграцію сучасних технологій: блокчейн, NFT і тощо.

“Для Stepico, як команди з сильною технічною експертизою, такий чудовий партнер як Inkration виглядав ідеальною синергією, для наступного етапу швидкого розвитку вже об’єднаної компанії”, – Микола Пісецький, CEO Stepico.

В межах ребрендингу Stepico створила слоган компанії: Step your game up! поряд з місією, баченням та цінностями. Мета проста: Stepico прагне бути найкращими експертом у своїй галузі.

Об’єднання позитивно вплинуло на розвиток компанії. Зараз Stepico розширює коло замовників і переоформленням портфоліо. Завдяки появі нових можливостей, у компанії тепер достатньо ресурсів для реалізації ААА-проєктів.

Розширена команда зможе надавати послуги розробки повного циклу. Відділ Game Art & Design тепер налічує 80+ спеціалістів, які можуть працювати в найрізноманітніших стилях, створювати інноваційний арт під потреби найбільш вимогливого замовника і при цьому дотримувати якості найвищого рівня.

“Inkration розвивається в напрямку Game Art & Design і завжди відчувала необхідність в більш правильному розвитку в Game Dev індустрії не лише як художня складова, а як повноцінний гравець. І більш професійна та технічна сторона Stepico була ідеальним партнером для такого розвитку”, – Михайло Присташ, CEO Inkration.

Місія компанії – бути для клієнтів надійним та професійним партнером в індустрії створення мобільних ігор, використовуючи першокласні інноваційні рішення. У своїй роботі Stepico спирається на такі цінності: повага до працівників і партнерів, прозорість та якість на кожній стадії. І найголовніше – пристрасть до розробки ігор. Тепер, з допомогою Stepico, у кожного замовника буде можливість реалізувати масштабні проєкти з унікальним художнім стилем, високою якістю і передовими технологіями. У кожного з кандидатів  можливість реалізувати свій потенціал і професійність у роботі з цими проєктами.

Поділитися статтею:
Stepico анонсувала придбання гейм-арт студії Inkration

Об’єднання двох лідерів з розробки мобільних ігор дозволить зміцнити позиції на ринку і сфокусуватись на ААА-проєктах, котрі вимагають більших потужностей. Нова компанія, яка об’єдналась під брендом Stepico, зібрала 200+ спеціалістів різного профілю. Stepico і Inkration, розробники популярних проєктів в мобільній індустрії, повідомили про об’єднання. Основна ціль – консолідувати ресурси обох компаній, для створення ще більш масштабних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/stepico-d0b0d0bdd0bed0bdd181d183d0b2d0b0d0bbd0b0-d0bfd180d0b8d0b4d0b1d0b0d0bdd0bdd18f-d0b3d0b5d0b9d0bc-d0b0d180d182-d181d182d183d0b4d196_62f863a91deee.png
Скопійовано!