29 Квітня, 2024
Час читання: 2 хв.

Students Talent Expo: об’єднуємо техкомпанії та талановитих студентів

16 травня у Львові Кластер проведе Students Talent Expo. Це унікальна офлайн подія, яка об’єднає представників провідних техкомпаній та студентів на одній локації для обміну досвідом і можливостями. 

За даними Мінцифри, щороку вищі навчальні заклади випускають 25 тисяч бакалаврів технічних спеціальностей. Майже половина з них не йдуть працювати за фахом. Водночас,  згідно з дослідженням IT Research Ukraine, 56% IT-компаній наймають спеціалістів з рівнем кваліфікації junior. 31% — кандидатів без комерційного досвіду (trainee). 

Львівський IT Кластер понад 8 років спільно з IT-компаніями оновлює бакалаврські програми в університетах Львова. До менторства, викладання та кураторства студентських проєктів залучені техспеціалісти з компаній-учасниць спільноти. Тому студенти мають змогу отримати найкращі знання: не лише теоретичні, а й практичні. 

Логічним розвиток освітніх проєктів стане Students Talent Expo. Мета події: зробити так, щоб талановитим студентам було легше знаходити першу роботу, а компаніям посилювати свої команди найкращими фахівцями. 

Тому на одній локації зустрінуться: 

  • понад 2 тисячі студентів IT-спеціальностей: від розробників та кіберспеціалістів до сейлзів та ейчарів. 
  • 6 провідних університетів: ЛНУ, НУЛП, ЛНАМ, УКУ, ЛДУБЖ, ІТ STEP;
  • понад 30 техкомпаній, які готові наймати молодь. 

На учасників чекають панельні дискусії та цікаві інтерактиви: спіддейтінг та пробні співбесіди. Рекрутери та ейчари поділяться порадами, як підготуватися до інтерв’ю та сподобатися роботодавцям. А спікери з індустрії розкажуть, як розпочати успішну кар’єру в ІТ, навіть у такий складний час. Серед них: 

  • Сергій Єрін – СОО,  It-Jim.
  • Iнна Шульгіна  – Senior Recruiter, Sombra
  • Кирил Дятлик – Head of Design, Brainstack_.
  • Oлексій Ніщик – Education Operations Director, Genesis

Для компаній – це відмінна нагода заявити про себе студентам з найкращих профільних спеціальностей, збільшити свою впізнаваність, вигідно виділитися серед конкурентів, прокачати бренд роботодавця. А отже, зустріти та залучити перспективні таланти. 

Якщо ви бажаєте стати учасником події та представити свою компанію студентам, долучайтеся до Students Talent Expo. Більше інформації та реєстрація за посиланням

Генеральним партнером Students Talent Expo стала академія GoITeens. Gold-партнерами події виступили компанії It-Jim, Sombra, Brainstack_ та Genesis, Renesas Electronics. Silver-партнерами стали Conscensia, Iterasec та N-iX.

Поділитися статтею:
Students Talent Expo: об’єднуємо техкомпанії та талановитих студентів

16 травня у Львові Кластер проведе Students Talent Expo. Це унікальна офлайн подія, яка об’єднає представників провідних техкомпаній та студентів на одній локації для обміну досвідом і можливостями.  За даними Мінцифри, щороку вищі навчальні заклади випускають 25 тисяч бакалаврів технічних спеціальностей. Майже половина з них не йдуть працювати за фахом. Водночас,  згідно з дослідженням IT […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/post-anons_students_talent_expo_kaver_na_sajt-1.png
Скопійовано!