1 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

Створити власний сайт-вітрину за лічені хвилини: як стартап Сlevercart допомагає українському малому бізнесу 

Українці сміливі, талановиті та працелюбні. Вони, попри всі зовнішні фактори та обставини, розвивають бізнеси, створюють крафтові продукти та бренди. Шиють, в`яжуть та вишивають, випікають та готують смаколики, створюють унікальні іграшки, прикраси та безліч іншого. Вони вкладають душу та всі свої ресурси в те, щоб їхні клієнти були задоволені. Саме для таких людей був створений продукт Clevercart. 

Що таке Clevercart?

Clevercart – це український стартап, який дозволяє підприємцям за лічені хвилини створити простий та стильний сайт для продажу товарів та приймати замовлення, оплати. Основна мета стартапу – допомогти власникам бізнесу, надавши їм необхідну інфраструктуру (website-builder, CRM-систему) для процесингу замовлень. Це дозволяє зменшити ресурси та спростити опрацювання запитів від покупців у соціальних мережах (наприклад, у Direct). Адже за допомогою Clevercart можна створити сайти-вітрини, на яких клієнти можуть ретельно ознайомитися з асортиментом, оформити замовлення, одразу оплативши його та вказавши дані для доставки. 

Покрокова інструкція зі створення сайту

Базова версія сервісу Clevercart є безкоштовною, тож спробувати створити онлайн-крамничку може кожен охочий.

Усе, що потрібно для створення, це:
1. додати опис магазину та логотип;
2. додати товари та їхні варіації (наприклад, якщо ви продаєте прикраси з бісеру, ви можете додати наявні кольори позицій);
3. вказати зручні способи оплати та доставки замовлень.

І все – готуйтеся приймати замовлення легко та швидко! 

Перші результати проєкту 

За 4 місяці існування платформи понад 3000 власників бізнесів вже створили свої онлайн-крамнички та почали отримувати замовлення за допомогою Clevercart.

Українська незламність не перестає дивувати ні на мить. Особливим підтвердженням цього для мене стали наші клієнти. Коли я бачу велику кількість крафтових виробників, які створюють унікальні речі та розвивають свої бізнеси, я вкотре переконуюся, якою крутою та талановитою нацією ми є. Саме тому я щиро хочу, аби наш продукт полегшив роботу таких підприємців, позбавив їх рутинних завдань та звільнив місце для творчості, нових розробок чи вдосконалення товарів. Ну а ми будемо розвиватися разом з ними,” – коментує Роман Семиютченко, засновник CleverCart. 

Clevercart був створений у рамках Boosta Startup Factory – стартап-студії, заснованої ІТ-компанією Boosta у квітні 2023 року. 

Поділитися статтею:
Створити власний сайт-вітрину за лічені хвилини: як стартап Сlevercart допомагає українському малому бізнесу 

Українці сміливі, талановиті та працелюбні. Вони, попри всі зовнішні фактори та обставини, розвивають бізнеси, створюють крафтові продукти та бренди. Шиють, в`яжуть та вишивають, випікають та готують смаколики, створюють унікальні іграшки, прикраси та безліч іншого. Вони вкладають душу та всі свої ресурси в те, щоб їхні клієнти були задоволені. Саме для таких людей був створений продукт Clevercart.  […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/clevercart.png
Скопійовано!