10 Червня, 2019
Час читання: 5 хв.

Свідомі Технології: Чого Очікувати від ІТ Arena 2019

Наприкінці вересня на стадіоні Арена Львів зберуться близько 4000 фанатів технологій, щоб обговорити найактуальніші питання технологічного світу. Ви вже мабуть здогадалися – наближається IT Arena 2019. Що відбуватиметься на найбільшій технологічній конференції в Україні?

Минулого року учасники ІТ Arena мали унікальну можливість послухати та поспілкуватись з експертами з Facebook, Tesla, Google, eBay, Samsung, Gitlab, Taxify, SAP та багатьох інших успішних компаній. Протагоніст фільму «21» Семен Дукач розповів свою історію про те, як студент MIT, учасник університетської команди  з блекджеку, яка допомогла збідніти Лас-Вегаським казино на понад $4 мільйонів, став венчурним капіталістом і творцем Troublemaker Award. Команда організаторів не збавляє обертів і цього року готова оголосити перших спікерів конференції.

 

Майбутнє автомобільної індустрії, управління продуктами та свідомість в технологіях

Кількість месенджерів на ринку додатків зашкалює, та статистика каже – якщо ви українець, у вас з імовірністю в 98% буде встановлений Viber. Україна – перша в топі країн-користувачів Viber, яка приносить 24,4% всього трафіку месенджера. На IT Arena Michael Shmilov, Advisor в Rakuten Viber, поділиться своїм досвідом роботи в якості екс-операційного директора продукту з більш ніж 1 мільярдом користувачів. Michael відповідає за оперативне управління та стрімкий розвиток бізнесу. Він розповість про створення ідеї продукту, дизайн та управління командою в компанії, чиїм продуктом користуються в 193 країнах світу.

Що робить Google технологічним лідером? Надсучасні інновації та найкраща інфраструктура? Можливо, але що вирізняє Google з-поміж технологічних компаній, це особлива увага до найціннішого ресурсу компанії – людей. Протягом багатьох років Google створює і використовує найкращі практики управління. За допомогою рішень Big Data компанія прийшла до інноваційного методу відстеження рівня щастя своїх співробітників для запобігання професійному вигорянню. Hemant Bhanoo, VP of Product в Search Inside Yourself Leadership Institute поділиться останніми методами покращення психологічного стану співробітників ІТ-індустрії. Після роботи в Amazon і Google він точно знає, наскільки важливо бути самосвідомим для продуктивності в технологічному бізнесі. Засновник декількох стартапів і венчурний інвестор розкаже про шлях від програмного інженера до наставника, який допомагає технічним співробітникам залишатися вмотивованими і продуктивними.

link-viraj-tank222
Розробка програмного забезпечення вже давно вийшла за межі мобільної та веб-розробки. Viraj Tank, Mobile Team Lead в MBition Mercedes-Benz Innovation Lab відповідальний за створення Flagship Mobile додатку для власників автомобілів  Mercedes-Benz. Впродовж останніх 10 років він працював з Android та іншими мобільними платформи, а також розробляв продукти у мобільній та автомобільній сфері. Viraj розкаже про особливість роботи з автомобільним софтом.

Ознайомитися з першими спікерами IT Arena 2019  можна тут.


Благословенні інженерією

Більше ста людей працюють над конференцією IT Arena, щоб втримати звання найкращої технологічної події України – компанії-співорганізатори, партнери, підрядники та волонтери. Цього року до загальної ради співорганізаторів IT Arena приєдналася одна з найбільших українських ІТ компаній SoftServe, а також лідер автомобільної індустрії програмного забезпечення Intellias. “Ми докладаємо всіх зусиль, щоб залучити провідних експертів з України та світу для виступів та обміну досвідом на цій події. Львівський ІТ Кластер в масштабах України є новатором щодо розвитку ІТ-інфраструктури міста та кооперації з ІТ-бізнесом для розвитку Львова як потужного технологічного осередку України. Тому надзвичайно приємно, що найбільша галузева ІТ конференція України, організована ІТ спільнотою, проходить саме тут, у Львові”, розповідає Олег Денис, Executive VP в SoftServe.  “Наша компанія виступить активним учасником та співорганізатором IT Arena.”

Основна мета ІТ Arena – привернути увагу міжнародної спільноти до української технологічної галузі, показати скільки технічних фахівців, талановитих підприємців та високоякісних продуктів і послуг Україна може запропонувати світовому ринку. Віталій Седлер, СEO and Co-Founder компанії Intellias, і Михайло Пузраков, Co-Founder Intellias, говорять про важливість проведення такої конференції: Коли я розповідаю майбутнім клієнтам Intellias про те, наскільки Україна багата інженерними талантами, одне з найперших питань, яке звучить це наскільки наша інженерна ком’юніті є не тільки великою, але й наскільки вона є інноваційною та готовою працювати з найновішими технологічними трендами. Теми, які піднімаються на ІТ Арені, є завжди віддзеркаленням того, про що думають бізнесмени та інженери майбутнього й у інших світових ІТ-хабах. Для прикладу – нова мобільність, співіснування штучного інтелекту та соціуму, соціальні мережі та їх вплив на політику, IoT and human body – про це все можна поговорити на IT Arena. Intellias як співорганізатор конференції ділиться своїм досвідом та радий запросити наших клієнтів, колег та друзів до Львова наприкінці вересня,” розповідає Віталій Седлер. «ІТ Arena – сучасна конференція з крутими спікерами, яка має кілька стрімів різних напрямків і таким чином є цікавою як для інженерів, так і для стартаперів, менеджерів і власників бізнесів. Наявність конференції такого масштабу і такої якості додає в скарбничку досягнень Львова в галузі ІТ і сприяє тому, що більше людей хочуть тут працювати, і більше бізнесів і клієнтів до нас приходити, додає Михайло Пузраков.

 

Свіжий погляд на українську стартап-сцену

Проаналізувавши минулорічний досвід, організатори вирішили збільшити Startup Alley зону для виставки стартапів. Учасники зможуть познайомитись з найновішими українськими технологічними продуктами, цього року близько 50 стартапів демонструватимуть свої розробки. Минулого року стартап-виставка IT Arena вражала учасників конференції цифровими наплічниками, VR-гарнітурами, біонічними протезами частин тіла, додатками для оптимізації бізнесу та іншими розробками. Дізнайтеся  більше про Startup Alley 2019 тут.

П’ятий рік поспіль учасники ІТ Arena стануть свідками запеклої боротьби 50-ти стартапів Startup Competition 2019. Іван Дмитрасевич, CEO в Startup Depot Business Incubator, ділиться очікуваннями щодо конкурсу: “Цього року ми налаштовані на насичене та запекле змагання кращих українських стартапів. Щороку їхня якість та кількість росте, з’являються нові круті ідеї, ми працюємо над тим аби обрати найкращих, так само хочемо запросити стартапи з-за кордону. Крім того, на ІТ Аrena 2019  традиційно будуть відомі та авторитетні у старап світі учасники журі, фідбеки та поради яких є однією з важливих цінностей Startup Сompetition, оскільки ми хочемо щоб наші стартапи і після завершення конкурсу показували хороші результати, були успішними та росли”.

 

Вечірки для гіків

Кожен день конференції завершується яскравими вечірками. Учасники конференції матимуть нагоду поспілкуватись з друзями та однодумцями та дізнатись більше про львівську барну культуру. Будьте готові запалювати під ритми електронної музики на фестивалі Futureland наприкінці другого дня IT Arena. Останній день конференції традиційно перенесе всіх учасників події до центру Львова. 50 мітапів з бізнес та тех експертами пройдуть у кращих закладах міста у камерній атмосфері: нагода неформально поспілкуватись з доповідачами та задати будь-які питання, які вас хвилюють.

Якщо ви працюєте в тех індустрії, цю конференцію не можна пропускати. Квитки на подію – за посиланням.
Поділитися статтею:
Свідомі Технології: Чого Очікувати від ІТ Arena 2019

Наприкінці вересня на стадіоні Арена Львів зберуться близько 4000 фанатів технологій, щоб обговорити найактуальніші питання технологічного світу. Ви вже мабуть здогадалися – наближається IT Arena 2019. Що відбуватиметься на найбільшій технологічній конференції в Україні? Минулого року учасники ІТ Arena мали унікальну можливість послухати та поспілкуватись з експертами з Facebook, Tesla, Google, eBay, Samsung, Gitlab, Taxify, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d181d0b2d196d0b4d0bed0bcd196-d182d0b5d185d0bdd0bed0bbd0bed0b3d196d197-d187d0bed0b3d0be-d0bed187d196d0bad183d0b2d0b0d182d0b8-d0b2d196_62f870979e8c5-scaled.jpeg
Скопійовано!