18 Серпня, 2023
Час читання: 2 хв.

TechMagic відзначила 9 років благодійним стендап стрімом на підтримку бійців АЗОВу

TechMagic відзначила дев’ятиріччя у нестандартному форматі, організувавши благодійний стендап-стрім. Замість святкувань, компанія разом з YouTube-каналом “черепаХА” організувала подію, першу у співпраці між ІТ та стендапом, щоб зібрати кошти на підтримку бійців бригади НГУ “АЗОВ”.

Олександр Лопушанський, Олег Даць та Василь Байдак

Протягом трьох годин стріму вдалося зібрати 700 тисяч гривень. Проте, підтримка не обмежилася лише глядачами — TechMagic додала від себе ще 1 млн грн, щоб зміцнити загальну суму збору.

Ця подія – лише одна з ініціатив компанії. З початку повномасштабного вторгнення, TechMagic вже пожертвувала понад 14,5 млн гривень і провела 16 благодійних акцій, які охоплюють збір коштів на техніку, автомобілі, одяг для військових та інше. Загалом 81% внеску — це безпосередні пожертви від TechMagic, а решта 19% — внески спеціалістів компанії, які віддано донатять свої робочі години на благодійність.

Виступ Іллі Самойленка/Гендальфа під час стріму (кадр з YouTube)

“Якщо сьогодні ми в тилу, то маємо бути дієвими та міцними. Хоча багато складних днів позаду, ми ніколи не забуваємо про сміливців, які щодня стоять на захисті нашої країни. Постійна підтримка війська вже стала частиною корпоративної культури TechMagic”,  — коментує Лідія Даць, co-founder TechMagic.

TechMagic планує продовжувати організацію благодійних зборів щомісяця. Раніше компанія успішно забезпечила бригаду “АЗОВ” зарядними станціями, разом із фондом UAID реалізувала кампанію “Очі для Фронту”, а також передала 750 тисяч грн. на закупівлю БПЛА для 47 бригади. “Фонд вже закупив на цю суму маленьких пташок, що здатні завдати великої шкоди противнику. Особливо в руках вправних бійців 47 Бригади «Маґура»”, – наголошують представники Markus Foundation.

Поділитися статтею:
TechMagic відзначила 9 років благодійним стендап стрімом на підтримку бійців АЗОВу

TechMagic відзначила дев’ятиріччя у нестандартному форматі, організувавши благодійний стендап-стрім. Замість святкувань, компанія разом з YouTube-каналом “черепаХА” організувала подію, першу у співпраці між ІТ та стендапом, щоб зібрати кошти на підтримку бійців бригади НГУ “АЗОВ”. Протягом трьох годин стріму вдалося зібрати 700 тисяч гривень. Проте, підтримка не обмежилася лише глядачами — TechMagic додала від себе ще […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/blagodijnyj-strim.jpg
Скопійовано!