10 Грудня, 2021
Час читання: 2 хв.

Телеком-Розробка Львівських Інженерів Перемогла на RDK Hackathon 2021

Рішення з інтеграції VoIP (Voice over IP) в програмне забезпечення RDK-B (Reference Design Kit for Broadband), яке запропонувала львівська команда GlobalLogic, стало переможцем хакатону RDK 2021.

Нова технологія запроваджує стандартизований підхід для здійснення телефонних дзвінків через домашні маршрутизатори на базі RDK-B і дозволяє використовувати широкосмугові канали доступу до інтернету замість мобільних мереж. Рішення базується на Asterisk – фреймворку з відкритим кодом для IP-телефонії. Користувачі можуть під’єднати декілька VoIP телефонів до маршрутизатора та створити офісну чи домашню інфраструктуру для внутрішніх дзвінків. При цьому зовнішній номер від провайдера IP-телефонії може бути один для всіх пристроїв, а завдяки можливості пріоритезації трафіку на стороні провайдера можна досягти кращої якості зв’язку, ніж у сучасних VoIP-додатках для смартфонів.

Це вже другий щорічний хакатон, організований спільнотою RDK. Він відзначає команди, що мають глибоку експертизу в розробці програмного забезпечення для домашніх маршрутизаторів, медіаплеєрів та IoT-пристроїв на базі платформи RDK. У 2021 році в хакатоні брали участь 38 команд із різних країн світу. Суддями конкурсу стали архітектори та технічні лідери з різних компаній, які є членами спільноти.

«Ця нагорода є визнанням нашого досвіду та експертизи у сфері телекомунікацій. Вже багато років ми допомагаємо різним компаніям – від виробників мікросхем для мережевого обладнання до великих інтернет-провайдерів – розробляти програмні рішення на основі RDK-B, OpenWrt/prpl та пропрієтарних стеків, щоб задовольняти актуальні потреби користувачів. Як учасник open-source спільноти RDK, GlobalLogic допомагатиме іншим компаніям-членам впроваджувати програмне забезпечення RDK-B у своїх галузях та ділитиметься своїми знаннями та досвідом», – прокоментував Богдан Богуш, провідний інженер та лідер української команди від GlobalLogic на хакатоні»

 

Планується, що VoIP рішення стане частиною демо-набору RDK для пристроїв широкосмугового доступу (Reference Design Kit for Broadband). 

Поділитися статтею:
Телеком-Розробка Львівських Інженерів Перемогла на RDK Hackathon 2021

Рішення з інтеграції VoIP (Voice over IP) в програмне забезпечення RDK-B (Reference Design Kit for Broadband), яке запропонувала львівська команда GlobalLogic, стало переможцем хакатону RDK 2021. Нова технологія запроваджує стандартизований підхід для здійснення телефонних дзвінків через домашні маршрутизатори на базі RDK-B і дозволяє використовувати широкосмугові канали доступу до інтернету замість мобільних мереж. Рішення базується на […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d182d0b5d0bbd0b5d0bad0bed0bc-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0bad0b0-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d185-d196d0bdd0b6d0b5d0bdd0b5d180_62f866de6057d.png
Скопійовано!