6 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

Tribute Technology приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Tribute Technology американська технологічна компанія, яка є великою платформою для ведення бізнесу та інтернет рітейлу. Платформа об’єднала понад 9000 бізнесів різної форми та масштабу.

Команда Tribute Technology складається з висококваліфікованих і технологічно підкованих професіоналів, які цінують важку працю, винахідливість і постійне особисте та професійне зростання. Tribute Technology складається з понад 400 експертів (Web & Software Developers, User Experience Designers, eCommerce & Online Payment Specialists, Data Analytics Scientists, Customer Service Professionals), які працюють по всьому світу, і завжди готові допомогти у вирішенні бізнес питань наших клієнтів.

Зараз, у не простий для України час, Львівський офіс Tribute Technology став осередком фінансової та гуманітарної підтримки наших воїнів. Ми побачили, як згуртувалася ІТ-спільнота проти спільного ворога. Ми стали частиною цієї боротьби за нашу незалежність та свободу. А віднедавна, Tribute Technology став ще й учасником ІТ Кластера, який дозволяє масштабувати волонтерський процес і більш прицільно допомагати на тих фронтах, де найбільше ця поміч потрібна сьогодні, – зазначають працівники Tribute Technology.

Радий вітати нову компанію в нашій спільноті, особливо в цей непростий час, бо єдність під час війни дуже важлива. Сподіваюся, що участь у найбільшій в Україні ІТ-спільноті допоможе компанії втілити усі свої ідеї, стане майданчиком для висловлення власної позиції та посилить наші проєкти і ініціативи, які покликані приблизити перемогу України, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Tribute Technology приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Tribute Technology – американська технологічна компанія, яка є великою платформою для ведення бізнесу та інтернет рітейлу. Платформа об’єднала понад 9000 бізнесів різної форми та масштабу. Команда Tribute Technology складається з висококваліфікованих і технологічно підкованих професіоналів, які цінують важку працю, винахідливість і постійне особисте та професійне зростання. Tribute Technology складається з понад 400 експертів (Web & […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/tribute-technology-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0_62f8640adab09.jpeg
Скопійовано!