5 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

twid.studio – новий учасник Львівського IT Кластера

twid — це креативна студія сміливих ідей, людей і рішень, яка працює з компаніями нової економіки та створює для них стратегії, дизайн системи, комунікацію, контент та вебпродукти. У своїй роботі команда поєднує креативність, технології та бізнес, створюючи бренди, що орієнтовані на цифрове середовище.

Студія працює з брендами Room8Group, DocGo, Roosh, Haiqu, Unit City, Influ2, Zibra, AI House, N1, TA Ventures та багатьма іншими. А у березні 2023 вона запустила платформу для співпраці між українськими та світовими креативними агенціями Twïnning.

Команда має багато міжнародних нагород, серед яких дві Red Dot – за проєкти Unit та ZIBRA.

“Нам дуже цікаво доєднатися до ком’юніті однодумців у Lviv IT Cluster! Сподіваємось, що наш досвід посилить спільноту, адже twid поєднує у собі креативну та технологічну експертизу. Також плануємо долучитися до спільних проєктів, які зміцнюють обороноздатність нашої країни”, – розповідає Саша Алимов, партнер та CBDO в twid.studio.

З початку повномасштабного вторгнення команда студії зайняла активну позицію, щодо участі в соціальних ініціативах та корисних для суспільства проєктах. Також twid активно допомагає Офісу Омбудсмена України у їхній роботі з повернення викрадених дітей на батьківщину.

“Щиро дякую twid.studio за довіру та приєднання до Львівського IT Кластера. Мені дуже приємно, що наша спільнота росте і амбітних та креативних компаній у ній все більшає. Дякую за те, що ви обираєте змінювати нашу індустрію та Україну разом з нами“, – додає Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
twid.studio – новий учасник Львівського IT Кластера

twid — це креативна студія сміливих ідей, людей і рішень, яка працює з компаніями нової економіки та створює для них стратегії, дизайн системи, комунікацію, контент та вебпродукти. У своїй роботі команда поєднує креативність, технології та бізнес, створюючи бренди, що орієнтовані на цифрове середовище. Студія працює з брендами Room8Group, DocGo, Roosh, Haiqu, Unit City, Influ2, Zibra, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/foto-v-stattyu-2-2.jpg
Скопійовано!