15 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

У Кракові відбувся кінопоказ на підтримку постраждалих від війни в Україні дітей

14 квітня у Краківському культурному центрі відбувся благодійний показ українських короткометражних фільмів. Організатором показу виступила IT-компанія Intellias у співпраці з Львівським міжнародним кінофестивалем Wiz-Art.

Головною метою події було об’єднати громаду Кракова задля підтримки дітей, що постраждали від війни в Україні, зробивши благодійний внесок організації Voices of ChildrenВ програмі кінопоказу були такі короткометражні фільми як: «Обличчя», «Одним оком», «Вхід через балкон», «Килим», «Ленінопад».

“Ми подивились роботи українських режисерів, які показали своє бачення України. Це фільми про те, якою Україна була до війни. Зараз весь світ захоплюється хоробрістю українців. Але не всі розуміють, звідки береться ця хоробрість. Ми показали маленьку частинку нашої культури. Разом з тим ми організували цю подію не лише, щоб подивитись кіно, але й щоб зробити добру справу – зібрати пожертви на підтримку українських дітей, які постраждали від війни. Ми евакуювали наших спеціалістів та їх родини з небезпечних регіонів і добре знаємо, з якими труднощами зустрічаються ті, хто покинув свої домівки, – розповідає Олег Піскозуб, Delivery Director в компанії Intellias.

Короткометражний фільм «Ленінопад» зняла режисерка та за сумісництвом розробниця в Intellias Світлана Шимко. Вона зустріла війну з росією будучи в Києві й евакуювалася до Польщі.

“Я зустріла війну в Києві та, як і мільйони інших українців, була вимушена покинути свій дім. Зараз я знаходжусь в Польщі. Перетинаючи польський кордон, я була вражена солідарністю поляків, їх підтримкою та щирим бажанням нам допомогти. «Ленінопад» – це іронічний документальний фільм про те, як Україна прощається з радянською спадщиною. Пам’ятники Леніну стояли на багатьох площах українських міст аж до 2016 року. Їх почали прибирати лише після прийняття закону, що засуджує комуністичний тоталітарний режим. Цей фільм дуже співзвучний з тим, що відбувається в Україні сьогодні, бо росія вкотре намагається нав’язати українцям своє бачення майбутнього, яке зовсім відрізняється від нашого”, – говорить режисерка.

Компанія Intellias планує і в подальшому підтримувати постраждалих від війни в України. Спеціалісти та спеціалістки компанії щодня волонтерять, як в Польщі, так і в Україні, підтримуючи українську армію та надаючи допомогу евакуйованим з небезпечних регіонів країни. 

Поділитися статтею:
У Кракові відбувся кінопоказ на підтримку постраждалих від війни в Україні дітей

14 квітня у Краківському культурному центрі відбувся благодійний показ українських короткометражних фільмів. Організатором показу виступила IT-компанія Intellias у співпраці з Львівським міжнародним кінофестивалем Wiz-Art. Головною метою події було об’єднати громаду Кракова задля підтримки дітей, що постраждали від війни в Україні, зробивши благодійний внесок організації Voices of Children. В програмі кінопоказу були такі короткометражні фільми як: «Обличчя», […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d183-d0bad180d0b0d0bad0bed0b2d196-d0b2d196d0b4d0b1d183d0b2d181d18f-d0bad196d0bdd0bed0bfd0bed0bad0b0d0b7-d0bdd0b0-d0bfd196d0b4d182d180_62f864d677a08.png
Скопійовано!