27 Травня, 2021
Час читання: 3 хв.

У Львові Облаштують Масштабний Центр Вакцинації МОЗ Спільно з ІТ Кластером

В Україні запускають відкриття масштабних центрів вакцинації, аби мати можливість провакцинувати від COVID-19 якнайбільшу кількість людей. Львів одне з перших міст, де буде запущено центр вакцинації 4го типу, що стане можливим завдяки співпраці з Львівським ІТ Кластером. Центр вакцинації запрацює вже цих вихідних.

Міністерство охорони здоров’я України планує відкриття окремих центрів вакцинації в найбільших містах країни, для того, аби збільшити масштаби вакцинації населення від COVID-19. В таких цетрах вакцинуватимуть людей, які зареєстровані на вакцинацію в системі Дія. Завдяки співпраці з Львівським ІТ Кластером, Львів стане першим містом України, де запрацює такий центр.

“Завдяки спільній позиції та співпраці ІТ Кластера, МОЗ, міської та обласної влади планується, що вже невдовзі у Львові запрацює масштабний центр вакцинації. Це особливо важливо, аби стабілізувати ситуацію у Львові та в Україні загалом із поширенням коровірусу та поступово відновлювати нормальне життя. Особлива подяка львівському бізнесу, свідомим та активним львів’янам, які допомагають на всіх етапах боротьби із Covid-19 від закупівлі та пошиття масок до організації центрів вакцинації”, зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

“Ми надзвичайно вдячні Львівському IT Кластера, який активно підтримує медиків Львівщини спочатку пандемії. Кластер продовжує демонструвати свою підтримку і солідарність в боротьбі з COVID-19 і має змогу надати нам підтримку в організації пункту вакцинації, який вперше запрацює у Львівській області. У цьому центрі будуть проводити вакцинацію для осіб, які записані в чергу у додатку Дія, близько 23 000 осіб. Вже зараз з людьми контактують та запрошують на вакцинацію. Як це буде виглядати на практиці у реальному житті – зможемо побачити вже в цю суботу”, прокоментував Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

На початку травня Львівський ІТ Кластер спільно з міською радою Львова та Львівською облдержадміністрацією вже розпочав процес вакцинації працівників ІТ-індустрії Львова і облаштував для цього спеціальний центр вакцинації на стадіоні Арена Львів. Завдяки співпраці з МОЗ та владою міста та області, в центрі налаштували роботу медичних бригад та графік вакцинування. Щодня в центрі працюють 8 медиків та вакцинують близько 300 працівників ІТ-сфери. Відтак, центр вакцинації Львівського ІТ Кластера стане основою для центру вакцинації МОЗ у Львові, адже в ньому вже налагоджені всі процеси роботи. 

“Наша ідея з облаштуванням спеціального центру вакцинації для представників ІТ-індустрії була дуже вчасною і наш центр перший такий в Україні. Ми дуже раді, що можемо допомогти і на базі центру вакцинації Кластера облаштувати центр вакцинації МОЗ, таким чином Львів стане містом, яке найшвидше зреагувало на нововведення міністерства і, я сподіваюсь, буде передовим за кількістю вакцинованих в країні”, коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

У центрі вакцинації розпочнуть вакцинувати населення із списку Дія вже в суботу. Протягом суботи та неділі 29 та 30 травня планують провакцинувати близько 1000 осіб. Графік вакцинування та чергу складатимуть медичні працівники, які контактуватимуть з людьми із списку в Дія. Вакцина, яку використовуватимуть CoronaVac (Китай).

Загалом, станом на сьогодні у Львівській області першою дозою вакциновано 70 448 осіб, другу дозу отримали 5 013 осіб.
Поділитися статтею:
У Львові Облаштують Масштабний Центр Вакцинації МОЗ Спільно з ІТ Кластером

В Україні запускають відкриття масштабних центрів вакцинації, аби мати можливість провакцинувати від COVID-19 якнайбільшу кількість людей. Львів – одне з перших міст, де буде запущено центр вакцинації 4го типу, що стане можливим завдяки співпраці з Львівським ІТ Кластером. Центр вакцинації запрацює вже цих вихідних. Міністерство охорони здоров’я України планує відкриття окремих центрів вакцинації в найбільших […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d183-d0bbd18cd0b2d0bed0b2d196-d0bed0b1d0bbd0b0d188d182d183d18ed182d18c-d0bcd0b0d181d188d182d0b0d0b1d0bdd0b8d0b9-d186d0b5d0bdd182d180_62f86a32091d4.png
Скопійовано!