У Львові Шукають Громадські Організації, яким Потрібен Сайт або Додаток

20 Feb, 2019

Компанія Symphony Solutions вкотре організовує благодійний хакатон KindHack і запрошує громадські організації до участі в хакатоні, який відбудеться 30–31 березня 2019 року у Львові. Метою події є підтримати проекти громадських, неприбуткових чи благодійних організацій, безкоштовно розробивши для них потрібне IT рішення.

Щоб податись  на участь у благодійному хакатоні, потрібно виконати такі умови:

  • Бути громадською неприбутковою організацією, яка займається будь-якими соціально корисними проектами (екологія, благодійність, освіта, гендерна рівність та ін.)
  • Подати заявку з описом діяльності організації та проекту, який потрібно розробити за посиланням до 22 лютого 2019 року.
  • Представник організації повинен бути присутнім на хакатоні 30-31 березня.

“Вже 4 раз поспіль KindHack збирає небайдужих людей, готових допомогти  громадським організаціям своїми вміннями. Самим їм важко чи неможливо втілити розробку продукту в життя, а тут можна створити робочий прототип чи навіть готове до використання рішення. Маємо вже кілька успішних прикладів як в Україні, так і за кордоном, яким KindHack дав поштовх до подальшого розвитку” – зазначила Ірина Возьна, організаторка хакатону.

Ось що каже Катя Мячина, засновниця проекту “Вперше – сексуальна освіта”  про минулорічну участь в KindHack: “Дуже щасливі, що подалися, адже знайшли людей, які дійсно загорілися ідеєю нашого проекту та зрозуміли важливість доступної сексуальної освіти для розвитку українських підлітків. Вони напружено працювали протягом двох днів, щоб зробити нам класний сайт, а один з учасників, якому просто немає ціни, продовжує допомогати нам із сайтом на волонтерській основі і досі! Якби не хакатон, не знаю, скільки би ще тривала наша епопея з запуском сайту. Тобто він став таким поштовхом до роботи, розумінням, що в нас вже ж платформа, навколо якої можна будувати проект.”

Цього року організатори залучили до команди бізнес аналітика – це допоможе відібраним організаціям краще підготувати свої проекти для розробки під час хакатону.  Втілювати все це в реальність будуть команди від 4 до 6 людей, що складаються з програмістів і дизайнерів. Вони самостійно обиратимуть проект над яким хочуть працювати, тому гарантувати реалізацію всіх відібраних проектів організатори не можуть.

Дизайнери, програмісти та тестувальники, які хочуть взяти участь у хакатоні зможуть подати заявку з 4 березня 2019 року за посиланням.

Ось посилання на сторінка події у Facebook.