9 Травня, 2023
Час читання: 3 хв.

Учасники Кластера зустрілися з торговельною делегацією з Юти

6 травня Львівський ІТ Кластер провів зустріч учасників спільноти з торговельною делегацією з США. Головна мета події – налагодження B2B-співпраці між лідерами державних та приватних секторів Юти та України, зокрема Львівщини. Організаторами візиту делегації є Генеральне консульство України в Сан-Франциско.

Технологічний сектор України є одним з ключових інтересів учасників торговельної місії, адже у Юті розвивається відома технологічна та інноваційна екосистема Silicon Slopes. Це некомерційна організація, яку очолюють технічні та бізнес-лідери штату Юта – двигуна економіки США. Завдяки пріоритетності інновацій та освіти, сприятливому бізнес-клімату, Юта створила міцну та диверсифіковану економіку, сягнувши у 2023 р. обсягу ВВП у $248 млрд (на душу населення, відповідно, $73 тис.).

“Ми раді бути тут для налагодження зв’язків з представниками бізнес, тех-спільноти Юти та Львова. Я маю довгу особисту історію стосунків та роботи з Україною. Однозначно, це країна, куди приїхавши раз, хочеться приїхати вдруге. Причина цьому в неймовірних людях, підприємцях та інноваціях, які ми тут бачимо. Ми маємо на меті підтримати Україну під час війни і після її закінчення”, – зазначив Джордан Ташер, представник Палати представників штату Юта.

Учасники делегації підкреслили, що зацікавлені у створенні каналу замовлень у форматі B2B і налагодженні співпраці українських ІТ-кластерів, індустріальних парків із технологічною та інноваційною екосистемою Юти. Також тех-спільнота Юти запустила ініціативу Hire Ukraine Tech – найму українських спеціалістів, аби ефективніше поєднати українські технологічні компанії з можливостями в Юті/США. 

“Тех-сфера Юти зараз надзвичайно активно розвивається і шукає міжнародних партнерів. Ми маємо тісні зв’язки місцевими інвесторами, компаніями, які готові наймати. Оскільки наша підтримка України безсумнівна, тому ми хочемо налагодити співпрацю саме з українським тех-сектором”, – наголосила Тіфані Вейл, співзасновниця і головна операційна директорка “Wander”.

Під час зустрічі, учасники ознайомилися з діяльністю Львівського ІТ Кластера. Зокрема, дізналися більше про дослідницькі та освітні ініціативи, проєкт Lviv Tech, IT Arena, Victory Projects. Заступник виконавчого директора Кластера Юрій Огоновський розповів про головні економічні показники та загальний стан української ІТ-галузі під час війни, аби підкреслити стійкість та адаптивність сфери.

“Я вірю у нашу спільну співпрацю, яка принесе користь обом сторонам. Такі візити зараз надзвичайно важливі, бо дають змогу обмінятися експертизою. І ми цього маємо прагнути і надалі. Ця зустріч однозначно є міцним фундаментом для подальшої співпраці між тех-сектором Юти та учасниками Львівського ІТ Кластера. Адже наші компанії мають досвід, експертизу, якість та талановитих працівників”, – додав Святослав Кавецький, голова Наглядової Ради Львівського ІТ Кластера.

“Ця зустріч надзвичайно важлива. Вона підкреслює, що навіть в таких складних умовах, як війна – наша ІТ-галузь залишається конкурентною, викликає інтерес у міжнародних партнерів. Ми виконуємо зобов’язання перед замовниками, виконуємо контракти і готові брати нові”, – підкреслив Ігор Костів, молодший віце-президент GlobalLogic.

Зустріч завершилась плідним нетвокінгом. Крім того, учасники торговельної місії повезли зі Львова не тільки нові корисні знайомства, а й розмальовані уламки російських ракет, які збили військові Повітряного командування “Захід”. Спільнота Кластера підтримує повітряні сили в межах проєкту “Sky”. Ці уламки є не просто свідченням майстерної роботи військових. Це також нагадування про стійкість та силу єдності, які з першого дня повномасштабного наступу демонструє тех-сектор, військові та цивільні.

Поділитися статтею:
Учасники Кластера зустрілися з торговельною делегацією з Юти

6 травня Львівський ІТ Кластер провів зустріч учасників спільноти з торговельною делегацією з США. Головна мета події – налагодження B2B-співпраці між лідерами державних та приватних секторів Юти та України, зокрема Львівщини. Організаторами візиту делегації є Генеральне консульство України в Сан-Франциско. Технологічний сектор України є одним з ключових інтересів учасників торговельної місії, адже у Юті розвивається […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/v_novynu.png
Скопійовано!