9 Січня, 2023
Час читання: 2 хв.

На найбільшому ІТ-корпоративі в Україні зібрали 9,500,000₴ для ЗСУ

22 грудня N-iX, одна з найбільших ІТ-компаній України, організувала перший відкритий “Типовий” корпоратив для усієї ІТ-спільноти. Разом з фондом “Повернись живим” та найбільшою ІТ-спільнотою України DOU, компанія провела 5-годинний стрім на ютуб-каналі “Телебачення Торонто” з метою зібрати 8,000,000₴ на купівлю 365 джерел живлення для ЗСУ.

Оскільки цього року ІТ-компанії відмовились від проведення звичних корпоративів, в N-iX вирішили зробити свято для усіх, організувавши найбільший в Україні відкритий “Типовий” корпоратив в форматі благодійного стріму. Метою події став збір коштів на закупівлю 365 джерел живлення для ЗСУ.

Серед запрошених гостей на стрімі були Тарас Чмут, директор фонду «Повернись живим»; Андрій Павлів, засновник та CEO N-iX; Владислава Зацаринна, Head of Operations в DOU, а також гурти Latexfauna, Без Обмежень та Брати Гадюкіни.

Загалом “Типовий” корпоратив об’єднав понад 91,000 глядачів і на завершення стріму, зібрав майже 7,000,000₴. Для успішного досягнення мети, N-iX вирішив закрити суму збору в 8,000,000₴, виділивши ще додаткових 1,000,000₴.

N-iX спільно з фондом “Повернись живим” вирішили продовжити збір до кінця 2022 року, щоб купити ще більше джерел живлення. Фонд “Повернись живим” закрив збір 3 січня, на позначці 9,500,000 гривень. Цієї суми має вистачити для купівлі понад 430 джерел живлення для ЗСУ.

“В цей непростий для усіх рік, я тішуся, що разом з усією ІТ-спільнотою, ми можемо організовувати такого роду благодійні заходи і спільно досягати великих цілей. Лише наша зібраність та згуртованість, наперекір ворогу, зможе наблизити нашу перемогу. Сподіваюсь, що і після перемоги, ІТ-спільнота продовжить такий підхід до святкувань задля швидшого відновлення та розвитку України,” коментує Андрій Павлів, засновник та CEO N-iX.

“Компанія N-iX дуже креативно підходить до благодійності, і «Типовий корпоратив» – черговий доказ цього. За минулий рік N-iX, крім звичної підтримки війська, донатила для Сил оборони під час всіх власних свят – дня народження та новорічного корпоративу. І що класно: перекази здійснювало не тільки керівництво компанії, а й співробітники та ІТ-спільнота, об‘єднана N-iX. Це – приклад дійсно соціально відповідального українського бізнесу,” – Олег Карпенко, директор Відділу розвитку та партнерств Фонду «Повернись живим».

Поділитися статтею:
На найбільшому ІТ-корпоративі в Україні зібрали 9,500,000₴ для ЗСУ

22 грудня N-iX, одна з найбільших ІТ-компаній України, організувала перший відкритий “Типовий” корпоратив для усієї ІТ-спільноти. Разом з фондом “Повернись живим” та найбільшою ІТ-спільнотою України – DOU, компанія провела 5-годинний стрім на ютуб-каналі “Телебачення Торонто” з метою зібрати 8,000,000₴ на купівлю 365 джерел живлення для ЗСУ. Оскільки цього року ІТ-компанії відмовились від проведення звичних корпоративів, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/na-najbilshomu-it-korporatyvi-v-ukrayini-zibraly-9500000e282b4-dlya-zsu_63bd7f7330edd.png
Скопійовано!