29 Травня, 2024
Час читання: 1 хв.

Українська IT-компанія Devlight відкрила офіс у Варшаві

Українська ІТ-компанія Devlight, що спеціалізується на створенні та розвитку цифрових продуктів, відкрила новий офіс у Варшаві. Це значно розширює можливості компанії для співпраці з європейським ринком та видимість українських розробників на глобальному ринку.

Здебільшого всі процеси розробки мобільних застосунків проходять в онлайні. Проте в Devlight переконані, що особисті зустрічі з клієнтами допоможуть будувати ще більш довірливі стосунки та відкрити можливість українським розробникам співпрацювати з європейськими компаніями.


“Ми давно планували посилити свою присутність на глобальному ІТ-ринку, і відкриття офісу у Варшаві – це можливість безпосередньо налагоджувати контакти з клієнтами з будь-якого куточка Європи. Ми стаємо ближчими до європейських бізнесів”, – говорить Женя Акімов, маркетолог Devlight.


DEVLIGHT – компанія зі створення та розвитку цифрових продуктів, яка працює з 2016 року. Devlight працює зі 100 компаніями зі списку Forbes, серед яких Нова Пошта, Visa, ОККО, Vodafone, Епіцентр, Portmone. В портфоліо компанії понад 35 мільйонів встановлених застосунків та 100+ проєктів.


Новий офіс компанії знаходиться за адресою: Chmielna 73, 00-801 Warszawa.

Контактний номер телефону офісу: +48572028959

Поділитися статтею:
Українська IT-компанія Devlight відкрила офіс у Варшаві

Українська ІТ-компанія Devlight, що спеціалізується на створенні та розвитку цифрових продуктів, відкрила новий офіс у Варшаві. Це значно розширює можливості компанії для співпраці з європейським ринком та видимість українських розробників на глобальному ринку. Здебільшого всі процеси розробки мобільних застосунків проходять в онлайні. Проте в Devlight переконані, що особисті зустрічі з клієнтами допоможуть будувати ще більш […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/fullsizerender-1-2.jpg
Скопійовано!