26 Жовтня, 2022
Час читання: 2 хв.

UppLabs – новий учасник Львівського ІТ Кластера

UppLabs – компанія, що займається розробкою рішень і програмного забезпечення для фінансових технологій, з фокусом на сфері фінтех. UppLabs є першою програмною компанією, яка розробила власну перевірену та багаторазово використовувану технологію для вирішення проблем кастомного програмного забезпечення фінтех, таку як KYC, оцінка ризиків на основі штучного інтелекту, кредити, збір і P2P-кредитування.

Крім того, UppLabs має значний досвід у сферах охорони здоров’я, нерухомості та надаємо повний цикл проєктів розробки програмного забезпечення, починаючи від виявлення та візуалізації продукту до повного релізу проєкту, а також подальшої підтримки та обслуговування. UppLabs компанія з українським серцем і представництвами в США та на Кіпрі.

Компанія була заснована в 2014 році IT-експертом Віталієм Дяченко, який працював з найбільшими фінансовими компаніями світу та найбільшими українськими компаніями з розробки програмного забезпечення, такими як Global Logic, Luxoft, Infopulse та Ciklum. Віталій хотів застосувати передовий досвід провідних компаній-виробників програмного забезпечення у власному нішевому бізнесі програмного забезпечення.

“Ми раді приєднатися до Львівського ІТ Кластера та сподіваємося, що наша співпраця буде корисна для всіх – нашої ІТ-спільноти в Україні та нас як компанії. Крім того, приємно бачити, що Кластер росте і підтримує багато ініціатив, які допомагають нашій країні виграти цю війну. Ми в UppLabs хочемо надати наш вклад та навички, щоб разом стати сильнішими,” – каже Віталій Дяченко, CEO в UppLabs.

“Львівський ІТ Кластер сьогодні – не лише активна спільнота представників ІТ-індустрії, але й потужна платформа для реалізації наймасштабніших проєктів – від IT Arena, щорічної кількатисячної конференції до проєктів Перемоги, які роблять наше місто безпечнішим та наближують перемогу України. Ми вітаємо UppLabs у нашій ком’юніті та сподіваємось на активну участь у реалізації наших амбітних проєктів,” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
UppLabs – новий учасник Львівського ІТ Кластера

UppLabs – компанія, що займається розробкою рішень і програмного забезпечення для фінансових технологій, з фокусом на сфері фінтех. UppLabs є першою програмною компанією, яка розробила власну перевірену та багаторазово використовувану технологію для вирішення проблем кастомного програмного забезпечення фінтех, таку як KYC, оцінка ризиків на основі штучного інтелекту, кредити, збір і P2P-кредитування. Крім того, UppLabs має […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/upplabs-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd82f52966a.png
Скопійовано!