UPQODE Приєдналися до Львівського ІТ Кластеру

04 Mar, 2019

UPQODE – це веб-агентство зі створення дизайну та розробки веб-сайтів, на рахунку якого вже декілька нагород, більше 3 років досвіду та понад 250 виконаних проектів. Агентство спеціалізується на розробці, дизайні та просуванні веб-сайтів на платформі WordPress як для клієнтів середнього рівня, так і для корпоративних клієнтів.

Робота UPQODE побудована на прозорості, надійності, довірі і турботі про клієнтів. Компанія задоволена продуктом тільки тоді, коли задоволений клієнт. Місія – допомогти компаніям стати більш успішними в цифровому світі.

UPQODE працює з компаніями з Європи та США, які вже зарекомендували себе на ринку, і які хочуть перетворити свій вже успішний бізнес в онлайн-ресурс або покращити свій онлайн бізнес, щоб залучити більше клієнтів і виробити впізнаваний бренд. Компанія пишається тим, що співпрацює з такими брендами, як Samsung, Awwards, Wpengine, Travod, Cowfunding Netzwerk UG, Lafarge, CTC, Hyperial Studio Ltd., Hundredfold Studios.

pic1
Команда компанії – віддана своїй справі – слухає, планує і веде проекти з особливою увагою, приділяючи достатньо часу та уваги, щоб зрозуміти потреби і цілі клієнтів, пишається своїм успіхом і репутацією з обслуговування клієнтів.

В UPQODE підбирають найкращих людей у команду – відданих своїй роботі менеджерів проектів, веб-дизайнерів, розробників, тестувальників, контент-менеджерів та спеціалістів з продажів. Цей набір професіоналів дозволяє задовольнити всі потреби клієнта зі створення веб-сайту для їхнього бізнесу.

Формула успіху компанії – це співпраця в команді, орієнтація на потреби як клієнтів, так і працівників. UPQODE відкриті до будь-яких фідбеків, щоб створити якісний продукт і залучити кожного працівника до майбутнього компанії. З такими цінностями жодні виклики не лякають.

Ніколай Пасєчнік, СЕО UPQODE, коментує: «Приєднання до IT-кластеру – це великий крок вперед для компанії. Ми схвильовані тим, що співпрацюватимемо з такою прогресивною ІТ-спільнотою, яка поділяє ті ж самі цінності та бачення, і що зможемо зробити внесок у ініціативи Кластеру, поділитись ідеями та знаннями».

«Ми вітаємо UPQODE у Львівському ІТ Кластері. Ми продовжуємо збільшувати ІТ-спільноту нашого міста, об’єднувати компанії в одному місці для запуску вражаючих проектів та генерування ідей. Як показує досвід, спільно ми можемо значно більше. Сподіваємося на продуктивну співпрацю» – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.