19 Листопада, 2019
Час читання: 2 хв.

UPQODE Серед Кращих Розробників WordPress за Даними Clutch

Нещодавно команда UPQODE посіла високу позицію як провідна компанія з WordPress веб-розробки в престижному рейтингу, створеному Clutch.

Clutch – авторитетна платформа, що ретельно аналізує кожну компанію, перш ніж включити її до списку. При оцінці компанії враховують безліч факторів, в тому числі відгуки клієнтів, послуги, що надає компанія, галузеву орієнтацію, мову програмування та програмне забезпечення. Зважаючи на це, включення у рейтинг Clutch є великим досягненням для будь-якої компанії.

UPQODE – визнана креативна агенція з інноваційними методами, професійними розробниками та веб-дизайнерами. Вже понад 5 років компанія надає професійні послуги з цифрового маркетингу, веб-дизайну WordPress, розробки та підтримки веб-сайтів для малого та середнього бізнесу, постійно удосконалюючи свою продукцію.

UPQODE має успішні шоукейси у сфері нерухомості, охорони здоров’я та медичної, юридичної, електронної комерції, фінансових послуг та інших галузей, включаючи таких клієнтів як Samsung, Travod, CompareTransfer, Sew Sketchy, Autotrip, CTC, Lafarge та багато інших. Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, що  надає високий рівень обслуговування клієнтів. Високі стандарти етичних ділових практик UPQODE підтверджені Акредитацією Better Business Bureau (BBB).

Всі ці та багато інших критерій допомагають команді UPQODE здобувати довіру на ринку, очолювати авторитетні рейтинги найкращих компаній у сфері ІТ та постійно рухатись вперед. Зокрема, нещодавно UPQODE був включений у список провідних компаній у сфері маркетингу, веб-дизайну, соціальних медіа, введення даних та іншого в 2019 році згідно з даними DesignRush.
Поділитися статтею:
UPQODE Серед Кращих Розробників WordPress за Даними Clutch

Нещодавно команда UPQODE посіла високу позицію як провідна компанія з WordPress веб-розробки в престижному рейтингу, створеному Clutch. Clutch – авторитетна платформа, що ретельно аналізує кожну компанію, перш ніж включити її до списку. При оцінці компанії враховують безліч факторів, в тому числі відгуки клієнтів, послуги, що надає компанія, галузеву орієнтацію, мову програмування та програмне забезпечення. Зважаючи […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/upqode-d181d0b5d180d0b5d0b4-d0bad180d0b0d189d0b8d185-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0bdd0b8d0bad196d0b2-wordpress-d0b7d0b0-d0b4d0b0d0bdd0b8d0bc_62f86f02ea3b4.jpeg
Скопійовано!