5 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

Усе, що працює: Кластер проведе IT Meets. BizDev

12 жовтня у Львові офлайн пройде п’ята конференція із серії IT Meets на тему “Усе, що працює. Маркетинг, лідогенерація і продажі в IT сьогодні”. На учасників чекають практичні знання про результативні продажі від найкращих фахівців. А ще знайомства, які здатні перерости у партнерства. 

Ріст в умовах неспокою і змін — це не просто виклик, а й можливість. Компанії, які вміють адаптовуватися, перетворюють труднощі на стимул для нових досягнень. А допомагають їм у цьому працівники business development, sales та marketing сфер. Це ті фахівці, які попри пандемії, виклики повномасштабної війни та світову рецесію рухають бізнес вперед. 

IT Meets: BizDev об’єднає близько 200 таких спеціалістів зі сфер маркетингу, лідогенерації, продажів та комунікації. Разом вони шукатимуть рішення, як прискорювати розвиток компаній, зміцнювати бренди, виходити на нові ринки та отримувати прибутки навіть у турбулентні часи.  Ми спеціально об’єднали ці аудиторії, адже саме вони є формотворчими для воронки продажів. Усе, щоб допомогти відвідувачам конференції налагодити органічний процес пошуку та залучення нових клієнтів. 

Уже традиційно для IT Meets на відвідувачів чекають реальні кейси та практичні поради. Кожен зможе вийти після події з новими ідеями та натхненним до дій. 

Спікери конференції фахівці, які мають більше 10 років професійного досвіду. Зі сцени вони поділяться ефективними інструментами для росту бізнесу та стратегіями комунікації з партнерами, які справді працюють. Справжні гуру бізнесу дискутуватимуть, яким має бути маркетинг продуктів та сервісів під час світової рецесії та знайдуть відповідь на ключове питання: який він, ринок, у 2023 році. 

На IT Meets: BizDev ви почуєте:

  • Валерія Теверовська, Head of Sales Development в Basis Theory
  • Дмитро Захаров, VP Sales Operations у Avenga
  • Ольга Клок, Customer Success Director (Південно-західна Європа) у ELEKS 
  • Христина Бойко, співвласниця та BizDev в контент відео агенції and action. Консультантка з комунікацій
  • Віктор Гайдін, VP Growth Enablement у Intellias

Хто, як не BizDev, розуміють усі переваги нових знайомств. Відтак, опісля виступів та панельних дискусій на всіх чекає якісний нетворкінг одна з головних цінностей IT Meets. 

Більше інформації про IT Meets: BizDev Усе, що працює. Маркетинг, лідогенерація і продажі в IT сьогодні на сайті. Придбати квитки можна за цим посиланням. Для фахівців, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачена спеціальна ціна.

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.

Поділитися статтею:
Усе, що працює: Кластер проведе IT Meets. BizDev

12 жовтня у Львові офлайн пройде п’ята конференція із серії IT Meets на тему “Усе, що працює. Маркетинг, лідогенерація і продажі в IT сьогодні”. На учасників чекають практичні знання про результативні продажі від найкращих фахівців. А ще знайомства, які здатні перерости у партнерства.  Ріст в умовах неспокою і змін — це не просто виклик, а […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/it-meets-bizdev-sajt_slajder-1.png
Скопійовано!