20 Січня, 2022
Час читання: 2 хв.

UTECH Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

UTECH SaaS продуктова IT-компанія, яка пропонує інноваційні технології для логістики та транспортної індустрії.

Історія UTECH почалася в Сполучених Штатах у 2014 році з ідеї створення простого і водночас багатофункціонального продукту, який міг би допомогти логістичному бізнесу організувати операційну діяльність. Так народився перший проєкт компанії – UNIQ TMS, який допомагає малим і середнім бізнесам оптимізовувати логістичні процеси.

Після того, як у США уряд зобов’язав усіх далекобійників, які перевозять вантаж, використовувати спеціальний трекер, компанія UTECH швидко змінила свій фокус та створила GPSTab – власне електронне рішення, яке дозволяє водіям вантажівок і комерційним перевізникам легко відстежувати відповідність HOS. З 13 липня 2017 року  UTECH офіційно співпрацює з FMCSA, а в серпні того ж року продали перші девайси.

В UTECH існує понад 8 різних відділів, 100+ командних гравців, які надають весь спектр послуг для наших клієнтів: від маркетингу і продажів до розробки та підтримки 24/7. Компанія має офіси в Лос-Анджелесі, Чикаго, Тернополі та Львові і продовжує рости. У 2021 році компанія вирішила сфокусувати свій розвиток на продукті UNIQ TMS. Тому запустили мобільні застосунки для UNIQ TMS.

Зараз UTECH активно розвивається та планує вийти на міжнародний ринок, розвиваючи продукти в інших сферах і полегшуючи життя своїм майбутнім клієнтам.

Ми надзвичайно щасливі приєднатись спільноти Львівського ІТ Кластера. Чекаємо з нетерпінням на співпрацю, налагодження нових контактів, обміну досвідом і звісно – також робитимемо свій внесок у розвиток ІТ-спільноти”, – зазначає Юрій Некрасов президент і СЕО UTECH.

Львівська ІТ-спільнота рада поповнитись такою важливою компанією. Такі команди надихають та мотивують. Впевнений, що разом ми й надалі працюватимемо над розвитком ІТ-галузі Львова, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

 
 
Поділитися статтею:
UTECH Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

UTECH – SaaS продуктова IT-компанія, яка пропонує інноваційні технології для логістики та транспортної індустрії. Історія UTECH почалася в Сполучених Штатах у 2014 році з ідеї створення простого і водночас багатофункціонального продукту, який міг би допомогти логістичному бізнесу організувати операційну діяльність. Так народився перший проєкт компанії – UNIQ TMS, який допомагає малим і середнім бізнесам оптимізовувати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/utech-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182_62f86656dacbf.png
Скопійовано!