26 Березня, 2021
Час читання: 2 хв.

В Intellias Підписали Women Empowerment Principles від ООН

Intellias стала першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Таким чином, компанія долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві, який налічує вже понад 4,5 тис компаній у всьому світі, серед яких Google, Facebook, Microsoft, EY, Uber та інші.

Women Empowerment Principles (WEP) — це 7 принципів, які є орієнтиром для бізнесів, що прагнуть до повного забезпечення прав людини та подолання будь-яких проявів дискримінації. Вони включають: сприяння гендерній рівності, справедливе ставлення до чоловіків і жінок на роботі, забезпечення здоров’я, безпеки та благополуччя всіх працівників, сприяння вихованню, підготовці та професійному розвиткові жінок тощо.

«‎Наша головна цінність — людяність, ми керуємось нею щодня у прийнятті наших рішень. Тому ми докладаємо багато зусиль для створення комфортних умов роботи для наших талановитих інженерів, чоловіків та жінок, які створюють інноваційні ІТ-рішення для компаній з усього світу», — коментує Віталій Седлер, CEO Intellias. — «‎Підписання WEP для нас — черговий крок на шляху до забезпечення гендерної рівності в компанії та поширення найкращих практик за її межами».‎

В Intellias вже понад 25% команди — жінки, і цей відсоток стабільно збільшується. Половина з них займають технічні позиції та займаються розробкою, тестуванням, бізнес-аналітикою та проєктним менеджментом. Для компанії важливо забезпечити комфортні умови для всіх. Тому тут запровадили гнучкий графік роботи, програми підтримки здорового способу життя та турботи про психічне здоров’я. Після закінчення карантину в офісах Intellias відновлять свою роботу салони краси та дитячі кімнати з нянями, які можуть доглянути за дітьми, поки батьки працюють.

На 2021 рік компанія визначила план дій із впровадження WEPs, який включає: створення стратегії гендерної рівності, сприяння професійному та лідерському розвитку жінок,  організацію освітніх заходів щодо недискримінації й рівних можливостей тощо.

Еріка Квапілова, голова офісу ООН Жінки в Україні заохочує й інші бізнеси долучатись: «Підписуючи WEPs, ви інвестуєте у ідею гендерної рівності для свого бізнесу та людей, з якими ви працюєте. Ви приєднуєтесь до глобальної мережі компаній зі схожими цінностями та отримуєте доступ до інструментів, ресурсів та навчальних програм для посилення ролі жінок. Сприяння ідеї рівних можливостей на робочому місці та на ринку праці є корисним для суспільства; це корисно для економіки; і це вигідно всім».
Поділитися статтею:
В Intellias Підписали Women Empowerment Principles від ООН

Intellias стала першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Таким чином, компанія долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві, який налічує вже понад 4,5 тис компаній у всьому світі, серед яких Google, Facebook, Microsoft, EY, Uber […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2-intellias-d0bfd196d0b4d0bfd0b8d181d0b0d0bbd0b8-women-empowerment-principles-d0b2d196d0b4-d0bed0bed0bd_62f86ae42095f-scaled.jpeg
Скопійовано!