29 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

В ІТ після 9 класу. Триває вступ на оновлену навчальну програму з основ програмування у львівському ВПУ №29

1 червня розпочалася вступна кампанія у Вищому професійному училищі №29, яка триватиме до 1 вересня. Під час кампанії, 6 липня відбудеться День відкритих дверей на навчальній програмі  “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy. Завдяки цій ініціативі, випускники 9-го класу можуть за три роки стати кваліфікованими працівниками та почати роботу в ІТ.

Оновлена програма для професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” у львівському Вищому професійному училищі №29, стартувала у вересні 2021 року. До трансформації дисципліни долучилися представники ІТ-індустрії, бізнесу, влади міста та області. Ця співпраця дозволила створити унікальну навчальну ІТ-програму на базі саме професійно-технічної ланки. Отже, вже за три роки після вступу студент може почати роботу в тех-галузі.

Модернізація спеціальності “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” включила в себе:

  • оновлення змісту програм навчання;
  • оновлення матеріально-технічної бази;
  • створення сучасних лабораторій;
  • залучення працівників ІТ-компаній до викладання;
  • можливість проходження практики в ІТ-компаніях Львова.

Під час навчання, студенти:

  • опановують інструменти та базову методологію розробки програмного забезпечення;
  • отримують знання  із базових (С, C ++, Java) та  спеціалізованих (Javascript, Python) мов програмування;
  • розуміються на операційних системах та основах комп’ютерних мереж
  • володіють основами веб-програмування.

for-fb_2022-06-20_den_vidkrytyh_dverej_2

Викладачі від ІТ-індустрії проводять заняття так, щоб отримані знання дозволили   студентам максимально швидко влитися у майбутню команду із мінімальними затратами часу на ознайомлення із щоденними процесами взаємодії на проєкті. Практичний підхід, як один із найбільш цікавих, відзначають і самі студенти оновленої програми з основ програмування:

“Класно, що курс наповнений інформацією, яка використовується на практиці, бо Основи програмування – це фундамент для кар’єри молодого програміста. Найцікавіше в цьому предметі, власне його практичне значення та те, як доступно нам викладають часом складні речі. Крім того, ми отримуємо багато інформації про загальні теми, які стосуються основ спеціальності”, – ділиться враженнями від першого навчального року студентка Христина Олексин.

Дізнатися більше про навчальну програму з основ програмування від Lviv IT Cluster Academy у ВПУ № 29, познайомитися з викладачами, поспілкуватися зі студентами, подивитися на навчальні лабораторії та відвідати гуртожиток можна під час Дня відкритих дверей 6 липня за адресою: Львів, вул. Т. Шевченка, 116. Для відвідин події потрібно попередньо зареєструватися.

Щоб відвідати подію, необхідно зареєструватися за посиланням

Дізнатися більше про умови вступу до Lviv IT Cluster Academy, можна за посиланням.

Поділитися статтею:
В ІТ після 9 класу. Триває вступ на оновлену навчальну програму з основ програмування у львівському ВПУ №29

1 червня розпочалася вступна кампанія у Вищому професійному училищі №29, яка триватиме до 1 вересня. Під час кампанії, 6 липня відбудеться День відкритих дверей на навчальній програмі  “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy. Завдяки цій ініціативі, випускники 9-го класу можуть за три роки стати кваліфікованими працівниками та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2-d196d182-d0bfd196d181d0bbd18f-9-d0bad0bbd0b0d181d183-d182d180d0b8d0b2d0b0d194-d0b2d181d182d183d0bf-d0bdd0b0-d0bed0bdd0bed0b2d0bb_62f863b822584.png
Скопійовано!