25 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

В українській IT-компанії Yalantis новий CEO: ключові зміни в стратегії розвитку компанії

У листопаді 2023 року компанії Yalantis виповнилося 15 років. Yalantis вступає у новий 2024 рік з Денисом Руденком на посаді CEO. Це стратегічне рішення відповідає баченню компанії щодо майбутнього зростання та технологічних інновацій у новому році. Денис Руденко раніше обіймав посаду COO, змінив у ролі CEO співзасновника Олександра Холодова, який став президентом компанії Yalantis і сконцентрує свою увагу на розвитку нових напрямів бізнесу.

Зміна у керівництві відбулася в контексті стратегічного планування та розгляду подальших шляхів розвитку компанії. Олександр Холодов разом з Сергієм Фесенком (Chief Financial Officer) залишаються співвласниками компанії.

“У мої обовʼязки тепер входить стратегічне управління компанією та її розвиток. Це велика відповідальність і я вдячний за таку довіру. Ми ретельно вивчаємо наше позиціювання в довгостроковій перспективі й розширення бізнес-портфеля. Головною метою залишається подальше зміцнення відносин із поточними клієнтами, удосконалення наданих нами сервісів та підвищення рівня задоволеності клієнтів. Позиціювання Yalantis як технологічного партнера залишається незмінним, проте ми більше зосередимо уваги на AI&ML, Data&BI, IoT технологіях, а також підсилимо наші позиції на глобальних ринках. Ми маємо постійно трансформуватися, щоб відповідати актуальним технологічним викликам.” – коментує Денис Руденко, новий CEO Yalantis.

Зміна керівництва в Yalantis символізує не просто зміну ролей, але й оновлену стратегію масштабування. Структурні зміни всередині компанії також відбулися, але на загальну організаційну структуру та операційну діяльність це не впливає.

У Yalantis повідомили, що організаційні й операційні зміни не впливають і на загальну стратегію найму українців в Україні й закордоном.

Yalantis – українська аутсорсингова компанія з 15-річним досвідом у галузі розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу. Yalantis розробляє масштабовані та функціональні цифрові продукти в галузях Healthcare, IoT та інші. Сьогодні компанія має офіси в Україні, на Кіпрі та в Польщі й команду з понад 450 людей. Серед клієнтів Yalantis – Toyota Tsusho, Healthfully, Home Connect for BOSCH та інші.

Поділитися статтею:
В українській IT-компанії Yalantis новий CEO: ключові зміни в стратегії розвитку компанії

У листопаді 2023 року компанії Yalantis виповнилося 15 років. Yalantis вступає у новий 2024 рік з Денисом Руденком на посаді CEO. Це стратегічне рішення відповідає баченню компанії щодо майбутнього зростання та технологічних інновацій у новому році. Денис Руденко раніше обіймав посаду COO, змінив у ролі CEO співзасновника Олександра Холодова, який став президентом компанії Yalantis і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/124_@ivanchenko_maxim-1.jpg
Скопійовано!