Vakoms Відзначає 10-річчя Новим Дизайном

02 Nov, 2020

ІТ-компанія Vakoms святкує десятиріччя!

Заснована у 2010 році, як невеликий проект двох львівських розробників-ентузіастів, сьогодні Vakoms — відома ІТ компанія зі 130 працівниками у трьох містах: Львів (головний офіс), Івано Франківськ та Хінвіль (Швейцарія).

Андрій Шевчик, керуючий партнер і співзасновник Vakoms, пригадує, з чого все починалось: «Тоді у 2010 у нас ще не було проекту компанії. Спочатку це була просто купка ентузіастів, які захоплювались програмуванням та любили технології. Ми з моїм другом Павлом вели курси програмування для студентів та всіх охочих, де ділились своїми знаннями та досвідом. Курси були безкоштовними, якраз на них ми з Павлом і познайомилися з людьми, що стали основою майбутнього колективу».

photo5251737167913398699Відзначити річницю у компанії вирішили новим логотипом та свіжою стилістикою. Павло Пелех, керуючий партнер і співзасновник Vakoms коментує: «Попередній дизайн дещо застарів, тож ми вирішили створити щось нове, що краще відповідатиме нашим цінностям. Ми залишили повну назву компанії в основі логотипу, але змінили його загальний вигляд. Зокрема, виділили літеру V, щоб використовувати її як самостійний елемент».

Головний колір нової айдентики та шрифту логотипу — темно-бірюзовий. Він символізує стабільність та успіх, а також підкреслює гнучкість, надійність та розвиток. Саме ці риси клієнти найбільше цінують у Vakoms. Серед клієнтів Vakoms — як невеликі стартапи, так і глобальні корпорації, що працюють у галузях телекомунікацій та машинобудування. Ключовими ринками є США, Ізраїль, Великобританія, та країни DACH.
 
Компанія спеціалізується на веб-, мобільних та десктопних проектах у галузях інтернету речей, охорони здоров’я, фото та відео, спорту, будівництва та нерухомості, реклами та маркетингу. Крім цього, є значний досвід у 3D-моделюванні та розробці додатків віртуальної і доповненої реальності. 
 
Компанія і надалі планує нарощувати портфоліо у цих напрямках, вдосконалювати послуги, а також завойовувати нові ринки.
«Хоча криза змусила нас переглянути плани, наша довгострокова мета — розширювати офіси в Івано-Франківську та Швейцарії, а також брати складніші та більші проекти. Так ми отримаємо ще більше знань та досвіду, щоб надавати якісніший сервіс нашим клієнтам і разом ставати ще успішнішими», — додав Андрій Шевчик.