9 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

VEC-UA приєдналась до Львівського ІТ Кластера

VEC-UA – філія каліфорнійської корпорації VEC в Україні. З 2019 року аналізує та моделює у віртуальному світі будівництва.

Сьогодні VEC це:

  • 6 офісів по світу, з них 3 в Україні 
  • 150+ спецілістів, з них 80+ в Україні 
  • 250+ реалізованих проєктів на міжнародному ринку
  • 30+ унікальних скриптів, що автоматизують роботу
  • 6 BIM сервісів, в яких ми є експертами

VEC-UA створює проєкти для світових лідерів: Meta, Google, Tesla, Amazon, Microsoft; просуває українське виробництво та професіоналізм; популяризує BIM та віртуальне будівництво в Україні. А також створює для своїх співробітників атмосферу, яка стимулює розвиток, бажання створювати нове та реалізовувати найсміливіші ідеї. 

Команда VEC-UA – ентузіасти, які вірять, що цифрова трансформація будівельної сфери – це великий та значний крок у бік прогресивного та сучасного майбутнього України. 

“VEC-UA з радістю повідомляє про своє членство в престижній професійній спільноті Львівського ІТ Кластеру. Завдяки нашим спільним зусиллям і обміну знаннями, досвідом і ресурсами ми прагнемо зміцнити нашу стабільність і підвищити шанси на успіх. Ми з нетерпінням очікуємо цінного внеску, який VEC-UA зробить у розвиток ІТ-екосистеми Львова. З моменту повномасштабного вторгнення країни-агресора росії в Україну, ми як ніколи розуміємо особливу важливість спільних проектів та співробітництва задля благополуччя нашої держави”, – каже директор VEC-UA Анна Василенко.

“Я радий вітати VEC-UA  в нашій спільноті проактивних людей з власними ідеями та важливими проєктами. Надзвичайно важливо те, що навіть у такий складний період для технологічної індустрії та України у нас з’являються нові учасники. Разом ми зможемо активно працювати задля розвитку галузі та нашої Батьківщини”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
VEC-UA приєдналась до Львівського ІТ Кластера

VEC-UA – філія каліфорнійської корпорації VEC в Україні. З 2019 року аналізує та моделює у віртуальному світі будівництва. Сьогодні VEC це: VEC-UA створює проєкти для світових лідерів: Meta, Google, Tesla, Amazon, Microsoft; просуває українське виробництво та професіоналізм; популяризує BIM та віртуальне будівництво в Україні. А також створює для своїх співробітників атмосферу, яка стимулює розвиток, бажання […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto-v-tekst-statti-2.png
Скопійовано!