13 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

Veo Worldwide – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Veo Worldwide – міжнародна група компаній, що вже 15 років поспіль надає широкий спектр послуг у сегменті B2B, приєдналася до спільноти Львівського ІТ Кластера. Veo Worldwide налічує понад 750 професіоналів, які ефективно працюють в 12 офісах, що розташовані в 7 країнах світу. В Україні, у львівському офісі працює 68 спеціалістів, з них 23 – ІТ-фахівці.

Veo Worldwide надає широкий спектр B2B послуг; в сфері IT спеціалізується на розробці веб-рішень та мобільних застосунків, бізнес-аналітиці (BI), SAP, розробці та підтримці CRM та ERP систем.

Діяльність Veo Worldwide, яка була започаткована у Румунії, тепер охоплює більшість країн світу. Проте цінності, які сформували Veo Worldwide – компетентність, залученість, постійне вдосконалення, солідарність та прозорість – залишаються незмінними. Група завжди шукає спеціалістів з різним досвідом та різними навичками, які постійно прагнуть зростання та самореалізації, і є справжніми командними гравцями.

Війна росії проти України та українського народу – це жахливий прояв жорстокості та порушення фундаментальних принципів свободи та суверенності, які Veo Worldwide повністю поділяє з Україною. З початку цього жорстокого російського вторгнення в Україну Група залишається непохитною у підтримці своїх українських колег та їхніх родини, допомагала та продовжує допомагати їм з переміщенням за кордон, адаптацією та організацією роботи у міжнародних офісах.

“Незважаючи на війну, Veo Worldwide продовжує ефективно працювати та виконує усі зобов’язання перед своїми бізнес-партнерами. Ми продовжуємо рости та набирати персонал в Україні, а також допомагаємо українцям знайти роботу в наших міжнародних офісах. Наша група аналізує інвестиційні можливості в інфраструктуру ділової нерухомості Львова та має чіткі наміри придбати офіс у Львові. Ми дуже раді приєднатися до Львівського ІТ Кластера. Я вірю, що наша співпраця буде дуже ефективною та взаємовигідною, ми поділяємо спільні цінності та принципи і прагнемо розвивати як IT-індустрію, так і наше місто”,Сергій Луцюк, керівник філії в Україні.

“Бачимо позитивну динаміку у Львівському ІТ середовищі – все більше компаній мають бажання співпрацювати та розвивати тех-індустрію у Львові. Радіємо, що компанія Veo Worldwide також ставить собі такі цілі і вирішила стати частиною нашої спільноти. Сподіваємося, що наша співпраця буде плідною і довготривалою”, додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Veo Worldwide – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Veo Worldwide – міжнародна група компаній, що вже 15 років поспіль надає широкий спектр послуг у сегменті B2B, приєдналася до спільноти Львівського ІТ Кластера. Veo Worldwide налічує понад 750 професіоналів, які ефективно працюють в 12 офісах, що розташовані в 7 країнах світу. В Україні, у львівському офісі працює 68 спеціалістів, з них 23 – ІТ-фахівці. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/veo-worldwide-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0_62f86442b0588.jpeg
Скопійовано!