30 Квітня, 2024
Час читання: 2 хв.

Від CMO до Deputy CEO: Ірина Махнорілова обійняла нову посаду в ІТ-компанії Boosta 

Міжнародна ІТ-компанія Boosta продовжує свій шлях трансформацій до вдосконалення та розширення. Разом з цим у компанії була створена нова роль – Deputy CEO, C-level позиція, яка передбачає підтримку та виконання стратегічних цілей компанії під керівництвом СEO компанії, Дмитра Бондара. Посаду обійняла Ірина Махнорілова.

У своїй новій ролі Ірина як Deputy CEO буде працювати над розвитком ключових ніш, що є пріоритетними для компанії. Її завданням буде розширення портфелю проєктів, а також створення синергії  між командами. Окрім того перед нею були поставлені й інші цілі, такі як створення sales house, робота над revenue, а також підвищення ефективності окремих команд.

Ірина має за плечима багаторічний досвід у компанії: долучилась до Boosta більше п’яти років тому як Chief Marketing Officer (CMO). Загалом вона має понад 15 років досвіду в сфері digital-маркетингу, керувала командами в найбільш висококонкурентних нішах на західних ринках. Окрім того, Ірина досвідчена спікерка топових нішевих конференцій, лекторка на курсах Boosta Academy та авторка експертних матеріалів у ЗМІ. 

“Я вдячна за можливість взяти на себе цю нову роль. Відчуваю велику відповідальність перед тими, хто проявив свою довіру до мене, і це одночасно – неймовірна мотивація для мене. Чекаю на виклики, які лежать перед нами, і обіцяю зробити все можливе, щоб ця подорож була продуктивною та успішною для Boosta”, – коментує своє призначення Ірина.

Поділитися статтею:
Від CMO до Deputy CEO: Ірина Махнорілова обійняла нову посаду в ІТ-компанії Boosta 

Міжнародна ІТ-компанія Boosta продовжує свій шлях трансформацій до вдосконалення та розширення. Разом з цим у компанії була створена нова роль – Deputy CEO, C-level позиція, яка передбачає підтримку та виконання стратегічних цілей компанії під керівництвом СEO компанії, Дмитра Бондара. Посаду обійняла Ірина Махнорілова. У своїй новій ролі Ірина як Deputy CEO буде працювати над розвитком […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo-1.png
Скопійовано!