29 Січня, 2024
Час читання: 1 хв.

Відкрийте ФОП рахунок, отримайте грошовий подарунок – акція від Креді Агріколь Банк

До 16.02.2024 року у партнера Кластеру – Креді Агріколь Банк діє спеціальна пропозиція “Відкрийте ФОП рахунок, отримайте грошовий подарунок” для нових клієнтів, які здійснюють підприємницьку діяльність (ФОП).

Щоб взяти участь в акції та отримати у подарунок 2024 гривень, вам потрібно дистанційно відкрити у банку:

  • поточний рахунок ФОП
  • картковий рахунок фізичної особи
  • зареєструватися в інтернет-банку для бізнесу

100 учасників акції гарантовано отримують у подарунок 2024 гривень на рахунок в Креді Агріколь. Переможців банк визначить серед усіх учасників акції за допомогою random.org.

Офіційні правила акції за посиланням.

Щоб швидко відкрити рахунок онлайн, заповніть заявку за посиланням нижче або телефонуйте 0 800 30 0004.

Креді Агріколь Банк – найстарший іноземний банк в Україні, що надає повний спектр банківських послуг, є стратегічним партнером для агробізнесу та корпоративних клієнтів і одним із лідерів на ринку автокредитування. Банк є частиною міжнародної групи Credit Agricole (Франція), яка в ТОП-10 найбільших банків у світі за активами згідно з рейтингом The Banker 2023. Банк в списку системно важливих установ згідно з НБУ, що вказує на його значущість для української економіки, а також в ТОП-3 найстійкіших банків України в рейтингу Мінфін.

Поділитися статтею:
Відкрийте ФОП рахунок, отримайте грошовий подарунок – акція від Креді Агріколь Банк

До 16.02.2024 року у партнера Кластеру – Креді Агріколь Банк діє спеціальна пропозиція “Відкрийте ФОП рахунок, отримайте грошовий подарунок” для нових клієнтів, які здійснюють підприємницьку діяльність (ФОП). Щоб взяти участь в акції та отримати у подарунок 2024 гривень, вам потрібно дистанційно відкрити у банку: 100 учасників акції гарантовано отримують у подарунок 2024 гривень на рахунок в Креді […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/1200x630-lviv-news_cover.jpg
Скопійовано!