21 Жовтня, 2021
Час читання: 2 хв.

Відкриття KindGeek London HUB як Запуск Нового Формату Офісів

IT компанія KindGeek анонсувала запуск нового формату офісів – хабів, які поєднують у собі елементи дому, кав’ярні та класичного офісу. Перший такий хаб із назвою «London» уже відкрився у Львові.

Пандемія поставила багато запитань до класичного поняття офісної роботи. Тоді як, популярність віддаленого формату, із настанням карантину, лише зросла, оскільки можливість працювати дистанційно дозволяє зекономити час на доїзд до офісу та назад, самостійно організовувати робочий день і працювати з будь-якої точки світу. Здавалося би, ремоут має одні лише переваги, проте його вплив на корпоративну культуру компанії є не надто позитивним.
for-fb2021-10-20-7 “Культура компанії та її цінності для технологічних бізнесів зараз є чи не найважливішим диференціатором на ринку. Її стало набагато складніше будувати і транслювати онлайн без живих зустрічей та без обміну енергією, яка можлива тільки, коли ви поруч”, Юра Гнатюк, COO KindGeek.

Потреба у пошуку альтернативної моделі організації роботи офлайн зараз як ніколи актуальна, тому KindGeek випробовує новий концепт офісів-хабів це дім, кав’ярня та офіс в одному місці з розташуванням на перших поверхах будівель у різних частинах міста для максимальної доступності та зручності.
for-fb2021-10-20-5
У вересні перший такий офіс відкрився у Львові на вулиці Героїв УПА. KindGeek London HUB завдячує своєю тематикою клієнтам компанії, які здебільшого пов’язані саме з цим містом. Новий офіс-хаб має як і фіксовані робочі місця так і місця для роботи, які більше нагадують столики у кафе, їх можна резервувати через внутрішню систему, а щоб зробити це було простіше, кожен простір хабу названий на честь гілок лондонського метро. Тут є окремий мітинг рум для командної роботи та звукоізольовані кабінки для дзвінків у вигляді червоних телефонних будок, а завдяки сцені-трансформеру, хаб можна легко перетворити у лекторій чи зону для вечірки.

Особливість хабу – можливість відчувати себе вдома, у кав’ярні та в офісі одночасно, бути гнучким та адаптивним”, Юра Гнатюк, COO KindGeek.

Детальніше про ідею та концепт KindGeek London HUB можна почитати у статті COO KindGeek Юри Гнатюка на ain.ua:
https://ain.ua/2021/09/29/ofis-chi-remout-poshuk-novogo-formatu-dosvid-kindgeek/
Поділитися статтею:
Відкриття KindGeek London HUB як Запуск Нового Формату Офісів

IT компанія KindGeek анонсувала запуск нового формату офісів – хабів, які поєднують у собі елементи дому, кав’ярні та класичного офісу. Перший такий хаб із назвою «London» уже відкрився у Львові. Пандемія поставила багато запитань до класичного поняття офісної роботи. Тоді як, популярність віддаленого формату, із настанням карантину, лише зросла, оскільки можливість працювати дистанційно дозволяє зекономити […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d182d182d18f-kindgeek-london-hub-d18fd0ba-d0b7d0b0d0bfd183d181d0ba-d0bdd0bed0b2d0bed0b3d0be-d184d0bed180d0bcd0b0d182_62f867f7ed058.png
Скопійовано!