3 Квітня, 2023
Час читання: 3 хв.

Військова форма й сотні пар тактичного взуття. Як Intellias підтримує жінок в армії

В компанії Intellias зібрали 600 000 гривень на потреби українських захисниць. На ці кошти придбали та передали 50 комплектів жіночої військової форми та 120 пар тактичного взуття.

Від початку повномасштабного вторгнення Intellias активно підтримує Сили Оборони України й передав військовим необхідного спорядження, позашляховиків, БПЛА та іншої техніки на суму понад 49 млн грн ($1,2 млн). Жіноча спільнота компанії – IntelliWomen Community, яка об’єднує понад 420 спеціалісток Intellias особливу увагу приділяє підтримці українських захисниць.

Ідея зібрати кошти на підтримку жінок на передовій з’явилась після обговорення їх актуальних потреб під час зустрічі IntelliWomen Community з Ксенією Драганюк, засновницею ГО “Землячки”. Кошти збирали на внутрішній платформі для благодійних внесків – IntelliShare. Cпеціалісти й спеціалістки компанії донатили на цей проєкт внутрішню корпоративну валюту або свої робочі години, які відразу конвертуються в гривневий еквівалент. Менш, ніж за тиждень, на початку грудня 2022 року, співробітники компанії зібрали перші 300 тисяч гривень на закупівлю 50 комплектів зимової військової форми для жінок. 

Наступний збір ініціювали вже в березні цього року, вдруге об’єднавшись з ГО “Землячки”, щоб знову допомогти українським захисницям. Команда Intellias зібрала 200 тисяч гривень. Ще 100 тисяч гривень надала компанія з бюджету, передбаченого на подарунки спеціалісткам Intellias до Міжнародного жіночого дня. Усі ці кошти підуть на закупівлю 120 пар взуття для жінок-військових. 

Ми в Intellias пишаємося українськими жінками, які виступили на захист нашої країни. Ми хочемо їх підтримати, тому долучились до забезпечення їх основних потреб на фронті. Дякую нашим спеціалісткам та спеціалістам за те, що проявляють активну громадську позицію, ініціюють та долучаються до важливих проєктів на підтримку військових. Ми також постійно працюємо над розвитком жіночої IT спільноти, а підтримка різноманіття та інклюзивності (EDI) є однією з ключових цінностей компанії”, – говорить Михайло Пузраков, Executive Chairman та співзасновник Intellias.

За різними даними у лавах української армії служать понад 50 тисяч жінок та їх кількість постійно зростає. Жіноча військова форма та зручне тактичне взуття по розміру – одна з головних потреб захисниць на передовій.

Коли ми дивимося кінострічки про супергероїв, то бачимо на акторах костюми «по фігурі». Коли йдемо до спортзалу, одягаємо взуття за розміром та одяг, в якому комфортно рухатись. Чоловікам — чоловіче. Жінкам — жіноче. На сьогодні більше 50 тисяч жінок служить в Силах Оборони України і ми працюємо над тим, щоб у них була форма з врахуванням фізіологічних потреб та взуття розмір в розмір, а не «на виріст». Війна — це не кінострічка і не тренування. Тут не неможливо “перезняти” сцену. Військова форма, як друга шкіра. Вона має бути зручною для виконання бойових задач. Особливо на передовій”, – говорить співзасновниця ГО “Землячки” Ксенія Драганюк.

Компанія Intellias обрала ГО “Землячки” як партнера не випадково. Це – організація, яка забезпечує захисниць військовою формою та взуттям з урахуванням особливостей жіночої фізіології, амуніцією, гуманітарними наборами, а також піклується про видимість жінок на фронті. 

IntelliWomen Community – жіноча спільнота в компанії Intellias, створена у 2021 році. Це безпечний простір, для обміну досвідом та взаємопідтримки. На регулярних зустрічах з експертками різних сфер піднімаються актуальні теми здоров’я жінок, протидії насиллю, боротьби зі стресами в умовах війни та ін. Спільнота обʼєднала понад 420 спеціалісток Intellias, що складає понад 70% усіх жінок компанії. 

Поділитися статтею:
Військова форма й сотні пар тактичного взуття. Як Intellias підтримує жінок в армії

В компанії Intellias зібрали 600 000 гривень на потреби українських захисниць. На ці кошти придбали та передали 50 комплектів жіночої військової форми та 120 пар тактичного взуття. Від початку повномасштабного вторгнення Intellias активно підтримує Сили Оборони України й передав військовим необхідного спорядження, позашляховиків, БПЛА та іншої техніки на суму понад 49 млн грн ($1,2 млн). […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo.jpg
Скопійовано!