Вітаємо Codejig у Львівському IT Кластері

03 Dec, 2019

Codejig – продуктова IT-компанія з центром розробки у Львові. Команда Codejig складається з 20 професіоналів, які створили платформу для розробки програмного забезпечення та інноваційних бізнес-систем.

 

Платформа компанії використовує технологію low-code, завдяки якій програмування відбувається з використанням блоків і для побудови програми більше не потрібно писати тисячі рядків коду. Це дозволяє легко створювати складні системи та вносити до них зміни.

 

На цій платформі у компанії розробили потужну та водночас просту ERP-систему для управління бізнесом. Codejig ERP охоплює всі типові бізнес-процеси та дозволяє швидко налаштувати систему відповідно до унікальних потреб компанії.

photo_2019-11-28_13-50-39

Як зазначає Вадим Козяк, СЕО в Codejig: “Вступ до кластеру – важливий крок для нас. Цілі та задачі ІТ-Кластеру дуже схожі з нашим баченням власного майбутнього: розвиток потенціалу ІТ-галузі у місті зокрема та в Україні загалом. Відчуваємо бажання бути не лише успішним гравцем на ринку, але й частиною соціально активного бізнесу. Тож готові ділитись нашим досвідом в розробці та застосуванні продуктів, які, віримо, стануть потужним та гнучким інструментом у веденні бізнесу”.

 

“Ми раді, що до нас приєднуються компанії, які мають  схожі цінності та готові підтримувати Львівський ІТ Кластер у популяризації та розвитку ІТ-сектору. Сподіваюся, що співпраця з Codejig принесе плідні результати,” – прокоментував Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.