Вітаємо ElifTech у Львівському ІТ Кластері

26 Mar, 2019

ElifTech – амбітна сервісна ІТ-компанія, яка перетворює бізнес-ідеї своїх клієнтів на високотехнологічні рішення. Компанія покриває усі аспекти і етапи розробки програмного забезпечення, використовуючи останні технології.

eliftext

Основні сервіси, які надає ElifTech: розробка, тестування, проектування архітектури програмного забезпечення.

Ми раді стати частиною проактивної та прогресивної спільноти. З нетерпінням чекаємо на знайомство з іншими учасниками Кластеру, обмін знаннями та ідеями! Сподіваємось бути корисними та разом створювати цікаві та корисні проекти, розвивати львівську ІТ-спільноту спільно з IT Cluster Lviv.” – Прокоментував Анатолій Маслов, СЕО, ElifTech.

Львівський ІТ Кластер на сьогодні – не лише активна спільнота представників ІТ-індустрії, але й потужна платформа для реалізації наймасштабніших проектів для міста – від IT Arena, кількатисячної конференції з топовими спікерами до Innovation District IT Park, тех парку для 10 000 ІТ-спеціалістів. Ми вітаємо ElifTech у нашій комюніті та сподіваємось на активну співучасть компанії у реалізації наших амбітних планів.” – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.