6 Серпня, 2019
Час читання: 2 хв.

Вітаємо HebronSoft у Львівському ІТ Кластері

HebronSoft – інформаційно технологічна компанія Львова зі штаб квартирою в США, яка спеціалізується   на розробці програмного забезпечення та інженерії з впровадженням Blockchain платформ.

hebronsoft

Компанія зібрала навколо себе висококваліфікованих, об’єднаних улюбленою справою  спеціалістів для того, щоб втілювати в життя всі ідеї клієнтів і робити їх бізнес успішнішим. 
Для HebronSoft бізнес базується на довірі між людьми. Тому компанія намагається вибудовувати довготривалі та міцні стосунки як із клієнтами, так і з працівниками, які є найбільшою цінністю HebronSoft.
Однією з особливостей компанії, яка виділяє її серед інших,  є її соціальна складова. HebronSoft – соціальна ІТ компанія України, яка була заснована в партнерстві з Hebron IT Academy for Orphans. HebronSoft підтримують Академію фінансово, надають менторів та викладачів з програмування, приймають студентів на практику, а також забезпечують працевлаштування успішним її випускникам.
 
Лілія Валігун, СЕО в HebronSoft розповідає: “Компанія HebronSoft має за честь вкладати свої ресурси і кошти для повноцінного утримання і надання висококваліфікованої ІТ освіти для українських сиріт та малозабезпеченої молоді. Культура компанії показала, що в HebronSoft працюють найбільш мотивовані та віддані своїй справі професіонали, з якими радо працюють наші клієнти. Ми дуже раді за можливість доєднатися до спільноти однодумців в Lviv IT Cluster!”

“HebronSoft – це компанія з сильною соціальною місією. Ми дуже раді, коли такі компанії приєднуються до Львівського ІТ Кластера. ІТ Кластер – це платформа якісних змін для ІТ-індустрії та розвитку Львова в цілому. Наші цінності співпадають, а участь в Кластері дасть можлиівсть компанії глобальніше впливати на соціальний розвиток міста” – каже Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського ІТ Кластера. 


Поділитися статтею:
Вітаємо HebronSoft у Львівському ІТ Кластері

HebronSoft – інформаційно технологічна компанія Львова зі штаб квартирою в США, яка спеціалізується   на розробці програмного забезпечення та інженерії з впровадженням Blockchain платформ. Компанія зібрала навколо себе висококваліфікованих, об’єднаних улюбленою справою  спеціалістів для того, щоб втілювати в життя всі ідеї клієнтів і робити їх бізнес успішнішим. Для HebronSoft бізнес базується на довірі між людьми. Тому компанія намагається […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-hebronsoft-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f86fccc5ce1.jpeg
Скопійовано!