10 Березня, 2022
Час читання: 2 хв.

Вітаємо Impressit у Львівському ІТ Кластері

Impressit – агентство преміум класу з поглибленою експертизою у створенні SaaS та мобільних застосунків, а також WEB 3.0 рішень. Місія Impressit – “Створювати вау-продукти. Об’єднувати вау-людей. Надавати вау-результати” – якнайкраще розкриває атмосферу, в якій працює агентство з 2018 року.

Основним фокусом Impressit є робота зі стартапами та бізнесами Великої Британії та США у сферах телекомунікацій, proptech, e-commerce та логістики. Основною цінністю компанії є побудова міцних стосунків, як всередині команди, так і з партнерами, на основі взаємоповаги, довіри та спільного руху до цілей. Більшість колег компанії – розробники з багаторічним досвідом та десятками успішних кейсів за плечима.

“I’m impressed!” таким був відгук нашого першого клієнта. Відтоді вся команда зберігає високий рівень стандартів якості у проєктуванні, створенні та запуску цифрових продуктів, адже ми хочемо чути такий відгук від кожного, хто співпрацює з нашою компанією. В роботі ми уникаємо звичайного і натомість прагнемо до виняткового. Для цього ми намагаємось об’єднувати людей, які комбінують у собі потужні технічні навички та непересічні особистості. Поточна складна ситуація в Україні – це час для єднання та активної роботи на всіх фронтах. Саме тому, нам було важливо долучитись до Lviv IT Cluster, аби об’єднатися і спільними зусиллями подолати ворога та почати відбудовувати державу разом,” – коментує Роман Зьомко, CEO Impressit.

Наразі, працівники Impressit активно долучились до волонтерства, допомагають з пошуком та придбанням амуніції, а працівниці, які виїхали за кордон допомагають координувати доставку гуманітарної допомоги. Воюємо в IT Army of Ukraine та в інформаційному полі. Компанія фінансово долучається до допомоги у боротьбі. З іншого боку – закликаємо наших працівників за можливості працювати у штатному режимі, аби наші закордонні замовники та партнери могли оцінити нашу відповідальність та відданість справі і надалі продовжували співпрацю з українським IT-ринком.

“Вітаємо Impressit в спільноті ІТ-Кластера. Дуже цінно, що колеги продовжують гуртуватися. Наша спільнота – це не тільки доступ працівників до можливостей, які є в Кластері, а й спільна робота та зусилля, аби надати підтримку компаніям спільноти та усій ІТ-індустрії, a також Збройним силам України та людям, які сьогодні опинилися в гуманітарній кризі. Адже з першого дня вторгнення Росії на територію України, команда Львівського ІТ Кластера активувала всі свої ресурси та зусилля, щоб надавати максимальну допомогу,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Вітаємо Impressit у Львівському ІТ Кластері

Impressit – агентство преміум класу з поглибленою експертизою у створенні SaaS та мобільних застосунків, а також WEB 3.0 рішень. Місія Impressit – “Створювати вау-продукти. Об’єднувати вау-людей. Надавати вау-результати” – якнайкраще розкриває атмосферу, в якій працює агентство з 2018 року. Основним фокусом Impressit є робота зі стартапами та бізнесами Великої Британії та США у сферах телекомунікацій, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-impressit-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f865858865c.png
Скопійовано!