4 Листопада, 2021
Час читання: 1 хв.

Вітаємо inVerita у Львівському ІТ Кластері

inVerita — це компанія з атмосферою сімейності, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення і орієнтована на створення веб та мобільних рішень. Компанія допомагає клієнтам залучити для роботи над проєктом досвідчених позаштатних спеціалістів у сфері девелопменту.
 

Штаб-квартири компанії розташовані у Львові та Івано-Франківську (Україна), а також у Чикаго та Нью-Йорку (Сполучені Штати). Компанія заснована на унікальних цінностях, де якість програмного забезпечення, задоволення споживачів, і ріст працівників завжди в пріоритеті.

Розробивши більш ніж 50 проєктів, у тому числі ERP-системи, мобільні додатки та веб-платформи для американських і європейських клієнтів, ми продовжуємо розвиватися, відкриваючи для себе нові цікаві напрямки такі, як: Data Science та Product Design.

“Приємно бути частиною IT спільноти Львова. Нам цінно мати можливість долучитись до розвитку ІТ-індустрії Львова, а також надати доступ нашим Працівниками до тих можливостей, які вже створені в межах ІТ Кластера”Зорян Гудзій, Co-founder & CEO at inVerita.

“Львівський ІТ Кластер об’єднує все більше компаній і людей, готових будувати майбутнє міста і України. Ми надзвичайно пишаємося, що з нами у команді тепер є inVerita. Це команда професіоналів, які кожного дня доводять, що Львів – це справді місто ІТ,” – додає Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Вітаємо inVerita у Львівському ІТ Кластері

inVerita — це компанія з атмосферою сімейності, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення і орієнтована на створення веб та мобільних рішень. Компанія допомагає клієнтам залучити для роботи над проєктом досвідчених позаштатних спеціалістів у сфері девелопменту.   Штаб-квартири компанії розташовані у Львові та Івано-Франківську (Україна), а також у Чикаго та Нью-Йорку (Сполучені Штати). Компанія заснована на […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-inverita-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f867c15f2b3.png
Скопійовано!