6 Жовтня, 2021
Час читання: 2 хв.

Вітаємо команду LaMetric у Львівському ІТ Кластері

LaMetric це продуктова компанія у галузі “розумний дім”, яка виробляє годинники та освітлення, що відрізняються унікальним дизайном та гнучким використанням. Компанія зайняла першість в категорії розумних годинників за допомогою флагманського продукту LaMetric TIME, який зараз є найвідомішим розумним годинником у світі. Команда також винайшла LaMetric SKY, перше освітлення у світі, яке може працювати як розумний дисплей.

Компанія LaMetric була заснована у 2013 році у Львові, Україна, трьома натхненними інженерами Назаром Білоусом (Генеральний директор), Дмитром Бариським (Віцепрезидент з програмного забезпечення) та Ігорем Кіщаком (Віцепрезидент з апаратного забезпечення). Місія компанії мотивувати, інформувати та підбадьорювати людей за допомогою розумного декору. Цінності, про які LaMetric піклується та якими надихається, створюючи свою продукцію це стиль, продуктивність, індивідуальність, простота та креативність. Команда LaMetric складається з 15 осіб.

“Ми раді долучитись до Львівського ІТ Кластера та спільноти однодумців. Віримо, що спільна робота та наш досвід у розробці хайтек продуктів та їх подальшої комерціалізації на світових ринках будуть корисні для того, щоб наше місто перетворилось у центр високих технологій”, Назар Білоус, СЕО і співзасновник компанії LaMetric.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера, про вступ нової компанії: “Приєднання нових компаній до Львівського ІТ Кластера це завжди велика радість для нашої спільноти. Ми багато працювали над тим, щоб зібрати таку велику та потужну команду однодумців та спільними зусиллями втілювати нові проєкти. Дякую LaMetric за довіру та бажання разом розвивати ІТ-індустрію Львова.”
Поділитися статтею:
Вітаємо команду LaMetric у Львівському ІТ Кластері

LaMetric – це продуктова компанія у галузі “розумний дім”, яка виробляє годинники та освітлення, що відрізняються унікальним дизайном та гнучким використанням. Компанія зайняла першість в категорії розумних годинників за допомогою флагманського продукту LaMetric TIME, який зараз є найвідомішим розумним годинником у світі. Команда також винайшла LaMetric SKY, перше освітлення у світі, яке може працювати як […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-d0bad0bed0bcd0b0d0bdd0b4d183-lametric-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0_62f86833d871c.png
Скопійовано!