2 Серпня, 2021
Час читання: 2 хв.

Вітаємо Newfire Global Partners у Львівському ІТ Кластері

Newfire Global Partners це компанія професійних ІТ-послуг з головним офісом у Бостоні (США). Більше 350 співробітників працює в 11 глобальних офісах, що розташовані на 4 континентах.

Інноваційні компанії з різних галузей звертаються до Newfire Global Partners за повним набором послуг, включаючи розробку програмного забезпечення та продуктів, маркетинг, технічну перевірку та тимчасову підтримку операційних функції.

Багато клієнтів компанії є лідерами в таких сферах, як цифрова охорона здоров’я та освітні технології. Вони покладаються на допомогу Newfire Global Partners у вирішенні складних проблем, що змінюють світ. Прикладом таких проблем, над якими працює талановита команда компанії, є допомога хворим на рак отримувати доступ до клінічних випробувань, заснованих на використанні штучного інтелекту, що дозволяє обробляти мільйони медичних записів у різних системах для кращого догляду за пацієнтами; розширення охоплення трансформаційної освіти та тренінгів для тисяч професіоналів у США.

Управлінська команда Newfire Global Partners має багаторічний досвід розробки програмного забезпечення. Багато з них займали CxO ролі і керували компаніями, що підтримуються венчурними фондами та фондами прямих інвестицій. Вони розуміють, що потрібно для того, щоб очолити успішну та стабільну організацію і, що щаслива команда професіоналів зі здоровою культурою найкраща основа.

“Ми раді бути частиною Львівського ІТ кластера. Це прекрасна можливість підтримати місцеву ділову спільноту, співпрацювати з колегами-лідерами галузі та вчитися один у одного. Як завжди, ми сильніші разом”. Stephen S. Hau, генеральний директор Newfire Global Partners.

Культура Newfire Global Partners визначається трьома основними цінностями: прагненням до постійного вдосконалення, прозорістю та відкритим спілкуванням, повагою до особистості.

“Я пишаюся тим, що можу привітати компанію Newfire Global Partner у спільноті Кластера. Компанії, які долучаються до нас – це крок вперед, постійний розвиток і демонстрація того, що ми і надалі прокладаємо правильний шлях. Саме завдяки людям, які до нас приєднуються, спільнота росте не просто кількісно, а якісно, що робить Львівський ІТ Кластер найбільшою бізнес-спільнотою країни .” – Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.

Операційні офіси компанії розташовані в Україні (Львів, Івано-Франківськ), Хорватії (Загреб), Коста-Ріці (Сан-Хосе) та Малайзії (Куала-Лумпур). Для забезпечення постійної підтримки команди Newfire Global Partners пропонує своїм співробітникам глобальну програму обміну між офісами, допомогу в професійному вдосконаленню та прозорий шлях кар’єрного зростання. Зважаючи на те, що 86% інженерного персоналу компанії мають просунутий рівень, існує багато можливостей для наставництва та лідерства серед членів внутрішньої команди та клієнтів.
Поділитися статтею:
Вітаємо Newfire Global Partners у Львівському ІТ Кластері

Newfire Global Partners – це компанія професійних ІТ-послуг з головним офісом у Бостоні (США). Більше 350 співробітників працює в 11 глобальних офісах, що розташовані на 4 континентах. Інноваційні компанії з різних галузей звертаються до Newfire Global Partners за повним набором послуг, включаючи розробку програмного забезпечення та продуктів, маркетинг, технічну перевірку та тимчасову підтримку операційних функції. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-newfire-global-partners-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180_62f8692d36a07.png
Скопійовано!