Вітаємо Noltic у Львівському ІТ Кластері

17 Feb, 2020

Noltic – це компанія, яка повністю сфокусована на технології Salesforce. Компанія надає консультації, проектує та імплементує Salesforce рішення для компаній будь-яких розмірів, незалежно на якому етапі знайомства з Salesforce вони перебувають.

Компанія заснована трьома партнерами, кожний з досвідом 10+ років в галузі сервісів розробки програмного забезпечення у різних бізнес-доменах, таких як страхування, охорона здоров’я, медіа. Команда компанії зможе зрозуміти потреби будь-якого бізнесу і підлаштує весь процес розробки для необхідних термінів виконання, специфіки бізнес домену і проектних завдань. Це дозволяє надавати рішення Salesforce, що слугують бізнесу саме так, як потребує цього клієнт.

Noltic є Срібним Партнером Salesforce, компанія здобула більше ніж 90 Salesforce сертифікатів і всі інженери компанії мають досвід, який відповідає високим стандартам Salesforce щодо надання послуг замовникам.

chr03180

«Об’єднавши наші сили з Lviv IT Cluster, ми віримо, що входимо в спільноту професійних компаній, які працюють над розвитком Львова як ІТ-міста, над спрямуванням інвестицій в сферу інформаційних технологій та над професійним майбутнім наших дітей”, – ділиться Ігор Петрович, керуючий партнер Noltic. – “Наша діяльність, як і діяльність Lviv IT Cluster, спрямована на розвиток та вдосконалення ІТ-екосистеми Львова та України загалом. Будучи компанією, яка фокусується на Salesforce експертизі, ми популяризуємо цей напрямок, створюємо додаткові робочі місця та, відповідно, збільшуємо кількість кваліфікованих спеціалістів у цій галузі. Із добрим передчуттям готові розпочати добру справу».

«Вітаємо компанію Noltic у Кластері. З кожною новою компанією ми стаємо більш впливовими та значимими, адже нова компанія – це нові ідеї, нові сили, нові плани. Ми вже в очікуванні плідної співпраці і, сподіваюся, компанія Noltic також почерпне багато нового та корисного від участі ті співпраці зі всіма іншими компаніями-сленами Асоціації». – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.