30 Листопада, 2020
Час читання: 2 хв.

Вітаємо Нового Партнера Кластера VR-Group

VR-Group – команда професіоналів у сфері архітектури та будівництва, яка втілює в життя найсміливіші ідеї, завдяки інноваційним технологіям проєктування. Компанія покриває усі аспекти та етапи реалізації будівель і споруд різної складності. VR-Group працює у трьох основних напрямках: архітектурне проєктування, розробка дизайн-проєктів та будівництво.

VR-Group – це команда молодих амбітних професійних архітекторів, дизайнерів, конструкторів та інженерів. За плечима компанії – 12 років досвіду, більше 150 реалізованих проєктів, за ескізами та ідеями, розробленими командою компанії, збудовано вже 45 об’єктів в 7-ми країнах світу.

Наша команда щаслива стати частиною великої прагматичної новаторської спільноти. Сподіваємось на взаємовигідну і конструктивну співпрацю у створенні непересічних, цікавих і однозначно корисних для суспільства проєктів. Постійний розвиток запорука нашого і вашого успіху тому не зупиняючись на досягнутому, у новому для нас статусі, продовжуватимемо роботу над розпочатими проєктами з Кластером.” – Прокоментував Іван Капустей, СEO VR-Group.

Вітаємо в нашій ІТ-спільноті компанію VRGroup. Ми обираємо бути нашими партнерами лише надійні та перевірені на місцевому та глобальних ринках бізнеси. VRGroup спільно з нами реалізовують проєкт IT Village, ми вже стали однодумцями в багатьох робочих аспектах. Цінності, сучасні технології, а найважливіше хороші люди та професіонали – це те, у чому ми встигли переконатись під час спільної роботи з компанією.” – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Вітаємо Нового Партнера Кластера VR-Group

VR-Group – команда професіоналів у сфері архітектури та будівництва, яка втілює в життя найсміливіші ідеї, завдяки інноваційним технологіям проєктування. Компанія покриває усі аспекти та етапи реалізації будівель і споруд різної складності. VR-Group працює у трьох основних напрямках: архітектурне проєктування, розробка дизайн-проєктів та будівництво. VR-Group – це команда молодих амбітних професійних архітекторів, дизайнерів, конструкторів та інженерів. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-d0bdd0bed0b2d0bed0b3d0be-d0bfd0b0d180d182d0bdd0b5d180d0b0-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183-vr-group_62f86c034f594.jpeg
Скопійовано!