Вітаємо Нового Партнера Кластеру VR-Group

30 Nov, 2020

VR-Group – команда професіоналів у сфері архітектури та будівництва, яка втілює в життя найсміливіші ідеї, завдяки інноваційним технологіям проектування. Компанія покриває усі аспекти та етапи реалізації будівель і споруд різної складності. VR-Group працює у трьох основних напрямках: архітектурне проектування, розробка дизайн-проектів та будівництво.

VR-Group – це команда молодих амбітних професійних архітекторів, дизайнерів, конструкторів та інженерів. За плечима компанії – 12 років досвіду, більше 150 реалізованих проектів, за ескізами та ідеями, розробленими командою компанії, збудовано вже 45 об’єктів в 7-ми країнах світу.

Наша команда щаслива стати частиною великої прагматичної новаторської спільноти. Сподіваємось на взаємовигідну і конструктивну співпрацю у створенні непересічних, цікавих і однозначно корисних для суспільства проектів. Постійний розвиток запорука нашого і вашого успіху тому не зупиняючись на досягнутому, у новому для нас статусі, продовжуватимемо роботу над розпочатими проектами з Кластером.” – Прокоментував Іван Капустей, СEO VR-Group.

Вітаємо в нашій ІТ-спільноті компанію VRGroup. Ми обираємо бути нашими партнерами лише надійні та перевірені на місцевому та глобальних ринках бізнеси. VRGroup спільно з нами реалізовують проект IT Village, ми вже стали однодумцями в багатьох робочих аспектах. Цінності, сучасні технології, а найважливіше хороші люди та професіонали – це те, у чому ми встигли переконатись під час спільної роботи з компанією.” – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.