31 Січня, 2022
Час читання: 2 хв.

Вітаємо OTAKOYI у Львівському ІТ Кластері

Компанія OTAKOYI була заснована у 2011 році у Львові п’ятіркою колег, що працювали разом і вирішили використати свій професійний досвід для побудови сервісів, що будуть виділятись з натовпу.

Сьогодні OTAKOYI пропонує широкий спектр послуг, орієнтованих головним чином на веб-розробку, розробку мобільних додатків, а також UI/UX дизайн. Компанія пропонує як повноцінне створення продукту з нуля, так і рішення по аутсорсингу та лізингу персоналу. Команда OTAKOYI складається з перфекціоністів і відкритих людей, для яких радикальна чесність є однією з ключових цінностей. В компанії захоплюються винахідливістю, гнучкістю та критичним мисленням у поєднанні з відкритістю та вмінням працювати в команді.
for-fb01-28-8Команда OTAKOYI дуже різноманітна. До неї входять колеги, які працюють в компанії вже понад 6 років і були ще на початку формування її цілей та цінностей. Але є й ті, які долучилися зовсім нещодавно і принесли нові ідеї та бачення. В цьому плані компанія дуже гнучка і готова імплементувати кожен свіжий погляд, якщо це піде на користь розвитку OTAKOYI. 

“Наша компанія існує вже 10 років і ми сповна готові долучитись до розвитку ІТ-індустрії у Львові і не тільки. Вважаю, що наш досвід допоможе будувати сильну спільноту і це буде взаємовигідна співпраця. Люди – наша найбільша цінність і ми багато вкладаємо в розвиток працівників як спеціалістів, тому ми раді долучитись до спільноти, що має стільки менторських та навчальних програм. Це хороший вклад у майбутнє”Сергій Лавриненко, СЕО OTAKOYI.

“Вітаємо OTAKOYI в нашій спільноті компаній. Ми розпочали дуже активний рік, попереду в нас дуже багато нового, тому надзвичайно важливо те, що саме в такий період у нас з’являються нові учасники. Впевнений, ви станете активними учасниками всіх наших затій та проєктів” Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Вітаємо OTAKOYI у Львівському ІТ Кластері

Компанія OTAKOYI була заснована у 2011 році у Львові п’ятіркою колег, що працювали разом і вирішили використати свій професійний досвід для побудови сервісів, що будуть виділятись з натовпу. Сьогодні OTAKOYI пропонує широкий спектр послуг, орієнтованих головним чином на веб-розробку, розробку мобільних додатків, а також UI/UX дизайн. Компанія пропонує як повноцінне створення продукту з нуля, так […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-otakoyi-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f8664a3eb6a.png
Скопійовано!