7 Вересня, 2021
Час читання: 2 хв.

Вітаємо Scout Gaming Group у Львівському ІТ Кластері

Scout Gaming Group – ліцензований провайдер B2B Daily Fantasy Sports, Sportsbook, Fantasy betting та інших спортбетінг продуктів. Компанія пропонує гнучку платформу з підтримкою більшості видів спорту та ліг через власний StatCenter, який також надає гравцям інформацію в режимі реального часу.

Офіси Scout Gaming Group розташовані у Норвегії (Берген), Україні (Львів), Швеціі (Стокгольм). У Бергені та Львові працюють технічні команди, що відповідають за забезпечення найкращого дизайну, проєктування, тестування та спортивної статистики для наших клієнтів.

Власний бренд компанії називається Fanteam, який є демонстраційною моделлю нашого продукту. Кожен може спробувати взяти участь у деяких турнірах, щоб отримати уявлення про Fantasy Sport.

Отже, що таке Fantasy Sport? Це гра, заснована на реальних спортивних подіях (це може бути будь-який командний вид спорту). У грі людина стає менеджером, який може створити уявну команду своєї мрії. Там надається віртуальний бюджет, яким гравець можете скористатися, а справжнім гравцям усіх відповідних команд – віртуальна ціна. Поставлене завдання – скласти найкращу команду, яку можна собі дозволити, купуючи гравців у будь-якої з справжніх команд.

Поки відбуваються справжні ігри, команді учасника надаються уявні очки на основі того, що гравці роблять у реальному часі. Від цього залежить виграє чи програє команда.

“Ми раді приєднатися до Львівського ІТ Кластера. Наша компанія за останні роки зросла з 14 до 120 працівників, і ми продовжуємо зростати та розбудовувати наш відділ у Львові. Ми вважаємо Львівський ІТ Кластер дуже важливою організацією для створення зв’язку з іншими ІТ-компаніями, заходів та обміну знаннями та досвідом. Ми у ScoutGG поділяємо важливість співпраці, і ми раді взяти участь у подальшому зміцненні ІТ-сектору у Львові, і разом побудувати сильну спільноту ІТ-індустрії,”  Андреас Сундал, CPO та співзасновник Scout Gaming Group.

“Я вдячний за довіру кожній компанії, яка приєднується до нашої асоціації. В тісній комунікації, зустрічах та спільних проєктах, компанії взаємодіють між собою на різних рівнях і ми віримо, що такий спосіб співпраці є одним з найефективніших. Це вже доводять наші проєкти. Вітаю Scout Gaming Group з приєднанням до Кластера!” додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Вітаємо Scout Gaming Group у Львівському ІТ Кластері

Scout Gaming Group – ліцензований провайдер B2B Daily Fantasy Sports, Sportsbook, Fantasy betting та інших спортбетінг продуктів. Компанія пропонує гнучку платформу з підтримкою більшості видів спорту та ліг через власний StatCenter, який також надає гравцям інформацію в режимі реального часу. Офіси Scout Gaming Group розташовані у Норвегії (Берген), Україні (Львів), Швеціі (Стокгольм). У Бергені та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-scout-gaming-group-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f8689e58301.png
Скопійовано!