9 Червня, 2021
Час читання: 1 хв.

Вітаємо Stepico Games у Кластері

Stepico Games – це львівська студія розробки ігор, у якій працюють понад 100 досвідчених любителів технологій та пристрасних геймерів. Завдяки досвіду компанії та набору навичок Stepico Games пропонує створення ігор від ідеї до релізу та підтримки після виходу вже понад 8 років.

“Ми пишаємось, що стали частиною Львівського ІТ Кластера та з радістю будемо брати участь у розвитку ІТ-індустрії та інфраструктури Львова. Впродовж існування компанії ми досягли чималих висот та цілей, співпрацювали з всесвітньо відомими компаніями та розробили десятки ігор, і зараз готові підкоряти нові вершини. Ми впевнені, що обмін інформацією та спільна робота принесуть нашій компанії безцінний досвід та користь рідному місту,”  Микола Пісецький, СЕО компанії Stepico.

“Вітаю компанію Stepico Games у нашій потужній спільноті ключових ІТ-компаній країни. Я сподіваюсь, ви станете її активними учасниками та отримаєте якнайкращий досвід. Вірю, що наша співпраця дозволить нам ще ефективніше впливати на розвиток ІТ-галузі в нашому регіоні,” – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.
Поділитися статтею:
Вітаємо Stepico Games у Кластері

Stepico Games – це львівська студія розробки ігор, у якій працюють понад 100 досвідчених любителів технологій та пристрасних геймерів. Завдяки досвіду компанії та набору навичок Stepico Games пропонує створення ігор від ідеї до релізу та підтримки після виходу вже понад 8 років. “Ми пишаємось, що стали частиною Львівського ІТ Кластера та з радістю будемо брати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-stepico-games-d183-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f86a00ed336.png
Скопійовано!